Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[NemirniTujec]
> [najobj]
> khmm, če zdaj pozabim, da brez partizanov današnje Slovenije - spomni se Španije in Katalonije - ne bi bilo, če pa bi po kakšnem čudežu bila, pa bi bila za tretjino manjša, ker noben drugi - spomni se Krima in Donbasa - ne bi "okupiral" ozemlja Kraljevine Italije
Kot ves je meni zal, da Slovenija kot drzava sploh obstaja in menim da bi za mir in blaginjo prebivalstva bilo bolje, ce sploh nikoli ne bi nastala, se dandanes pa bi bilo bolje, ce nas takoj aneksirajo avstrijci. Za italijane tezko recem, ker ga fejst biksajo :-) Toliko o mojih narodnih custvih.
> P.S.: seveda vem, da ti nisi pravi naslov, ampak po dolgem cajtu ...
Jap, res nisem. Ne vem kam je mimoidoci zasel, da bi dekonstruiral tvoje muke tu zgoraj, ampak meni resnicno dol visi - eto tudi pri tebi razumem, da tvoje interpretacije in apologije nase absurdne preteklosti izvirajo iz te ali one nesrece prednikov i ja to postujem in v to nerad drezam.

Bom pa raje podrezal v Kijev... nocoj boste liverpoolski rdeckarji z ramadanijem na celu lepo poprazeni in poservisirani s strani resnega kluba s tradicijo, z aristokratskim, kraljevim pecatom v grbu in imenu.

I will enjoy it. Upam da bo nevoscljivce z Obrezom na celu zgaga pekla vsaj teden dni :-)

Ce pa Rdeckarji zmagajo nad belimi, pa kapo dol, tudi slepa kura zrno najde :-))
... čuj, ne pozabi, SAlah je velik ... no, sicer pa sem jaz že zmagal, ker sem po sedmici mojemu Mariboru napovedal, da bo moj Liverpool zaradi najboljšega trenerja in igralcev lačnih uspeha najmanj v polfinalu in so se mi vsi smejali, češ da o fuzbalu nimam pojma ...

P.S.: tisto zgoraj nisem pisal zaradi svojih muk, ker čeprav mi grejo na kurac, hinavsko sprenevedanje frankarjev glih niso neke muke, ampak sem pisal, ker prisotni in zalutali mimoidoči mučeniki na totem forumu zaradi trpljenja pod komunističnim škornjem bolj slabo vidijo in ne znajo štet ali pa vsi Slovenci za njih niso Slovenci ... aja, in čeprav praviš, da se tebi za Slovenijo jebe, ti glih ne verjamem najbolj, ker sicer iz oddaljene Anglije ne bi v lepem slovenskem jeziku pisal na forum švedskega cajtnga, kaj šele da bi tako aktivno sodeloval pri razpravi o aktualnih volitvah in o tem, kaj (= stranka) je za Slovenijo dobro in kaj ne ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(