Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.925
Zadnja sprememba: najobj 26.05.2018 13:20
[NemirniTujec]
> [najobj]
> > [NemirniTujec]
> > > [rename]
> > > Ker si ravno v Angliji...spomnim se, ko sem bil kot nadobudni programer na solanju v Londonu sredi 80-ih in zvecer pohajkoval tam v znanih ulicah od st.Paul Cathedral proti Temzi...in srecal aktivista, ki mi je rinil komunisticni pamflet v roke....in sem ga poslal v fakof rekoc: prihajam iz komunisticne dezele, pojma nimas o cem govoris....mu je kar sapo vzelo (v bistvu so bili trije mladci, se danes vidim, kako so bili sokirani hehe)....in so kar sli stran nekam.....
> > Hehe lepo...
> >
> > A to te je komunisticna diktatura poslala v london... ali si imel bogate kapitalisticne sorodnike sredi komunisticnega terorja? Ker vidim da si glih aktivisticen, pa me zanima kako ti je vseskupaj uspelo...
> >
> > (ne bom pa tak pujs da bi kogarkoli vprasal zakaj se je iz kapitalisticne svobode vrnil ustvarjat v komunisticno diktaturo... vem jaz da svoboda ni tako komot kot se zdi od dalec... :-))
> ... čuj, ti si pa res žleht, ni kaj ...
>
> P.S.: ker je po dolgem cajtu spet naneslo na trpljenje forumskih oporečnikov pod zločinskim komunističnim škornjem, meni ni težko priznat, da mi za železno zaveso ni bilo nič hudega in mi je bilo včasih celo lepo, ko sem se s kameradi vozil čez mejo na pijanske turneje na bližnji Weinstraße, ker so bile v enem obdobju tam buteljke bolj poceni kot pri nas ... khmm, in ko smo bili pred komunistično policijo v resnični nevarnosti na ulicah Maribora, potem ko smo se dobro naliti nazaj grede uspešno prešvercali po skrivnih poteh daleč od njihovih patrol ... evo, in ko ob vsem trpljenju od komunistov preganjanih forumskih oporečnikov malo pomislim na svojo polpreteklo preteklost, jaz s komunisti nisem imel nobenih problemov, ker za razliko od forumskih oporečnikov nikoli nisem rinil v njihove vrste ...
99% sovrastva do preteklega rezima izvira iz medvojnih in povojnih pobojev sorodnikov in prednikov - i ja to postujem, pa zato le redko tako poredno zbadam. Mojim starim starsem so komunjare tudi naredile nekaj stale ob koncu ww2, ampak ker so bili insignificant kmetici, je bila stala zanemarljiva...

Plemensko zrihtarski nacin zivljenja pa vecini prav pase, so aklimatizirani. Ce ne bi bili, bi se odselili - in vsekakor nihce ne bi navajal ozje ali sirse druzine kot razloga za ostajanje... ravno to je bistvo plemenske mentalitete, da ti je treba sorodnikov v vsakodnevnem zivljenju in da eni brez drugih ne morejo.

Opevani skandinavski model je priblizno tak, da povprecen mladic pri 18 gre na faks in tam zivi, pri 23 pa delat in ustvarjat svojo druzino, ne pa k mami na nedeljske zupice do 35. Leta. Da ne omenjam podivjanih brexitirjev, ki vec ko imajo denarja, prej froca odstavijo od psiholoske dojke - pri 10, 11 letih frocad nazenejo v jebeni boarding school pa naj se znajde med drugimi zlobnimi miljonarskimi pokavci.

Jansa ni zgolj slucajno prvak slovenske opozicije; je odlitek povprasevanja slovenskega antikomunisticnega volivca.
... ja, to je res, še bolj pa je res, da noben od totih antikomunističnih "pravičnikov" ne pomisli na vzroke in da med 97.500 žrtvami www.rtvslo.si/sloven...cev/284939 vojne pri nas noben od totih antikomunističnih "pravičnikov" ne šteje 80.000 žrtev med "komunisti" na drugi strani ... khmm, ker rahlo dvomim, da je malo pred koncem vojne toti muceniskapot.nuovaal...08-slo.php revež z nastreljano zvezdo v lastno glavo naredil samomor ali pa da so slovenski otroci muceniskapot.nuovaal...44-slo.php na Rabu nekaj let preživljali brezplačne počitnice ... khmm, če zdaj pozabim, da brez partizanov današnje Slovenije - spomni se Španije in Katalonije - ne bi bilo, če pa bi po kakšnem čudežu bila, pa bi bila za tretjino manjša, ker noben drugi - spomni se Krima in Donbasa - ne bi "okupiral" ozemlja Kraljevine Italije sl.wikipedia.org/wik..._meja1.JPG na slovenskem Primorskem ...

P.S.: seveda vem, da ti nisi pravi naslov, ampak po dolgem cajtu sem enostavno moral napisat stavek ali dva, ker mi grejo izrazito na kurac dvolične hinavske pizde, ki vidijo samo eno stran medalje, pa naj bodo to agresivni frankarji, ki so se na totem forumu pojavili nedavno ali pa samozvani oporečniki, ki so se na svojo antikomunistično oporečništvo spomnili na varni razdalji četrt stoletja in so na totem forumu že dolgo ... aja, razen same špice partijske piramide, je v Sloveniji verjetno bolj malo družin, ki jim butasti partijski režim ob koncu WW2 v tekmovanju z Rusi ni naredil štale, ker je tudi moja partizanska družina med njimi ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(