Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 18.05.2018 15:31
[Petunija1]
> [najobj]

> ... čuj, nisi me dobro razumela, ker jaz ne govorim o pretiravanju z enakopravnostjo, ampak govorim o tvoji pretirani občutljivosti ...
>

Čuj, kaj v Mariboru ste že v petek dopoldne vsi pijani, da takšne streljaš? Lepo si napisal, da nimaš nič proti ženski enakopravnosti, ampak da jaz ( z njo) pretiravam.
... čuj, ti bi zdaj že lahko vedela, da sem jaz zelo natančen, tako da če bi zgoraj mislil na enakopravnost, bi - kot si ga ti zdaj napisala v oklepaju - sam zaimek "z njo" napisal brez oklepaja, ker tudi jaz - lahko že v petek dopoldne totalno pijan - mislim, da je (vsaka) enakopravnost kot elektrika, torej ali je ali pa je ni ... khmm, in običajno je (enakopravnosti) ni, če mene kaj vprašaš ...
> P.S.: mogoče sem boldano narobe razumel, ker sem moški, ampak po mojem se je jani1974 samo malo pohecal ...

Jani je pisal gluposti, čeprav se ima za ful pametnega, in sem mu pač nastavila ogledalo, sedaj bi se pa rad ven vlekel, kdo je zdaj tukaj pretirano občutljiv.
... OK, jani1974 je tukaj forum.finance.si/?m=...487&single že sam povedal, tako da jaz ne bom dodatno razlagal, kako sem ga razumel in zakaj ...

P.S.: res si preobčutljiva, tako da boš zelo težko kdaj zadovoljna, pa enakopravnost gor ali dol ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(