Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2710412] 05.05.18 19:50 · odgovor na: (#2710402)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [vickibedi]

> Jebeš centre, jaz ti hočem dopovedati kako fiziološko funkcionira vsak normalen moški. Recimo Van Gogh npr. je bil umetnik totalno nestabilen tip, ki se ga je zadeval z absintom do smrti. Pa je zdaj prizanan umetnik.. Če bi takrat on srečal tapravo p***o, zdaj najbrž ne bil umetnik ampak povprečen tip. Skoraj podobno kot Prešeren, ki si ga je šibal na Primicevo Julijo, ki ga ni jebala, zato ker je bil en star pijan prdec in je imel že več otrok kot let na grbi. Ampak Prešeren je kljub vsem še vedno bil car, mislim hud car v pesniškem smislu.
> www.youtube.com/watc...38hAY7DTJ4

Jaz ti pa hočem dopovedati, da je tvoje razmišljanje infantilno, da je samo nezrelim najstnikom (mladim ali starim) seks najpomembnejša stvar na svetu. Če bi to držalo potem evolucija nikoli ne bi pripeljala do človeka ampak bi planetu vladali zajci.

In tudi tvoje trditve glede Van Gogha in Prešerna so povsem zgrešene ker obstaja veliko primerov umetnikov, ki so našli "ta pravo" pa vendar jih to ni oviralo pri njihovem ustvarjanju, denimo Johan Sebastian Bach, ki velja za enega največjih glasbenih genijev vseh časov, je bil izrazito družinski človek.
Jebeš Bacha ki je drkal tiste crkvene orgle, od katerih me še zdaj boli glava, že ko sem bil teenager sem rajši poslušal Vivaldija (4 letni časi) ali Bethovenovo 5 sinfonijo , ki je bila čisti rock. Mislim klasika, v obliki rocka.
www.youtube.com/watc...4IRMYuE1hI

Normalni tipi glasbe se razumemo ampak jo poslušamo. V tem je razlika.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(