Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-329690 sporočil: 305
[najobj]
> > > Bom pretiraval malo, ker ne gre za enakovredno zadevo, a le da ti pokažem mojo poanto. Seveda je lahko bolje za ažensko trem moškim pustiti posilstvo brez upiranja, kot pa še batine fasati ob upiranju. Alternativa je seveda slabša, a posilstvo še vedno ni OK, OK?
> >
> > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, je današnje obvezno plačevanje zdravstvenega in penzijskega prispevka za tebe posilstvo ... eh, jebiga ...
>
> Daj no, saj sem napisal da pretiravam.
> >
> > P.S.: po tvoje posiljena intenzivna gradnja stanovanj v socializmu je bila po moje dobra in edina dobra stvar slovenske tranzicije v kapitalizem je bil Jazbinškov zakon, čeprav bi država od nosilcev tudi danes zelo dobro varovane stanovanjske pravice mogoče lahko izpulila kakšno marko ali šiling več ...

> Sicer moraš priznati, da so premnogi dobili že prej stanovanjsko pravico na zelo nepošten način, po posebnih ključih. In če bolje pogledaš, sam niti ne poskušam kritizirati Jazbinška, ampak samo usodo ljudi in prehojeno pot. Ker so že prej ljudje morali plačevati brez možnost nakupa, so vsaj pozno dobili možnost. To je definitivno bila izboljšava za ljudi, ker so na koncu očitno bili zelo zainteresirani za lastninsko pravico oz. nakup.
>
> Za tebe je ta naša tranzicija očitno morala biti travmatičnen dogodek. Bila in ostaja. Boš izgleda kar trpel še nekaj časa, čeprav vsake toliko ponavadi pride pizdarija, kad fukara obogati, mogoče se vrnejo tebi ljubši časi. Bo en kao spet splaniral red.
>
> Socializem se kot tak pač ni izkazal, je bankrotiral. Če bo kaj novega priletelo, pa bomo še videli. Nič ni za vedno. Trenutno je svet kao multi...ampak od tavelikih samo še Kitajci furajo partijo, pa še to tako obliko, ki kapitalistov ne kritizira več, ampak jih ima za pomembne gospodarske partnerje. Evolucija ponavadi ne gleda nazaj.
>
> Če sem lahko malo žleht, izgleda, da si postal dinozaver.

... OK, če jaz prav vidim, tranzicija jebe tebe, ne pa mene, ker jamraš ti, ne pa jaz ...

P.S.: fajn bi bilo, če bi malo bolj pojasnil, kaj točno ne razumem in zakaj sem dinozaver, ker če si dovolj žleht, si ziher tudi dovolj pameten, da boš znal ... khmm, če zdaj pozabim, da ne razumem, kaj si hotel z boldanim povedat, sploh ker je že starih fukar pri nas več kot preveč, nove pa raji itak nimajo več kaj ukrast, kaj šele da bi probale delat red ...
Fukara je od Andriča. Drugo pa se mi ne da ponavljati, bom že prebolel, če se ne razumeva, strinjava,...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(