Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[kajulci]
Evo ;)
Se mi pa ne zdi prav da te grde babe vsi mlatite in jih neoliberajzarsko obirate ces "nismo vam mi krivi da ste grde".

Malo katoliskega usmiljenja in malo odpuscanja njihovi jezi in grenkobi bi zelo prav prislo. Saj jim res nismo krivi, ampak postavimo se lepi ljudje v njihovo kozo. Ni lahko.

Na forumu imamo samo eno in hvalabogu me ignorira, ampak kljub temu da se mi zdi grozno da je sploh pripuscena k pisani besedi in svobodni druzbi, kjer zaradi grenkobe povzroca samo skodo in seje sovrastvo - ji vendarle gre moje socutje.

Nasa nadvse socialna in ukalupljena druzba mitigira manjke slabovidnih, hromih, umsko prizadetih, celo splosno zabitih do neke mere, se najbolj pa ostarelih, zdaj se podajamo celo v sjw ekstreme kjer bodo tisti bolj iznajdljivi med istospolnimi ali imigrirajocimi ali romsko nadarjenimi itd dobili neke benefite za svojo prirojeno neskladje s splosnim povprecjem...

Ampak grde in ne prevec brihtne pupe se lahko pa jebejo, ne morjo it ne na socialo, ne na sodisce in rect "ker sem grda, so mi dali metlo, namesto da kuham kavico za sefa! Hocem 200 eur dodatka na mesec, ker sem grda ko hladilnik Rade Koncar."

Ne more. Zanjo bo zivljenje mizerija. Pa je tudi clovesko bitje, tudi hrepeni po ljubezni in pripadnosti. Pa je tut grd desc ne bo nikoli ljubil. Life is a bitch and then you die.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen