Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.925
[pobalin]
> [najobj]
> OK, ata Pero je sicer prijazen z mano, ampak rahlo dvomim, da bi me iskal, če bi me uzela magla, tako da ni druge, kot da sem previden ...
Ne boj se. Ata Pero in njegova klapa služijo krutemu kapitalu in tujim kapitalistom, zato se zavedajo vrednosti in pomena vsakega svojega naročnika. Če že kdo, bi se morali tukaj zase bati nikogaršnji pobalinski zastonjkarji.

Naj tale ekskurz v "drama queen" vode za hip vrnem k osnovni temi - testiranju samovozov. V bavarskem topliškem trgu Bad Birnbach nemški ajzenpon Bahn že pol leta testira francoski avtonomen minibus. Ta je na 660 metrov dolgi "redni liniji" od vaških toplic do vaškega jedra s hitrostjo do 15 km/h tako dobro služil javnim potrebam, da mu bodo delokrog zdaj podaljšali vse do vaške železniške postaje.
www.heise.de/newstic...13011.html

In tako bo moral nek drug Jens R., ki bo hotel iz neznanih razlogov čez cca 20 let s kombijem moriti goste gostilniškega vrta ob kipu potujočega trgovca (Ribničana Urbana?) v starem delu Münstra, znati shekati elektroniko samovozov.
www.zeit.de/gesellsc...-schreiben
... čuj, najprej bo moral toti samovoz znati vozit sam, šele potem bodo hekerji začeli gruntat, kako ga shekat za delat pizdarije ... alzo, ne bi jaz že zdaj delal panike, ker je pot do tja še dolga oziroma je predolga, če mene kaj vprašaš ...

P.S.: če grem peš, je moja hitrost približno 5 km/h, tako da jaz na 660 metrov dolgih "rednih linijah" ne bom čakal na avtonomni francoski minibus, ampak bom še naprej hodil peš ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(