Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (graf) Katera stranka ima najboljši program

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: (graf) Katera stranka ima najboljši program
[#2703888] 22.03.18 17:14 · odgovor na: (#2703865)
Odgovori   +    1
[rename]
> [NemirniTujec]
> > [rename]
> > AmCham tega ne sporoča, kajti tudi najbolj skrajni ameriški levičar, je bolj desno od naših desničarjev ;-)
> >
> > To sporočilo so poslali udeleženci fruštka; Ameri pač niso krivi, da pri nas prevladujejo levičarji.
> >
> > Bo pa nekaj drugega zanimivo: kdaj bo Trump prišel na uradni obisk?
> > Jaz trdim, da dokler bo leva vlada in levi predsednik, tega ne bomo dočakali.
> > Niti Trump, niti Melania se ne bosta rokovala s Pahorjem, ne z Židanom, še manj pa s Serpentiškom. No, s Pahorjem morda, če bosta prišla na obisk k predsedniku vlade, Janezu Janši.
>
> Jaz zdaj sam ne vem, ali naj po posti glasujem za NSi - to je kao tradicija izseljenih Slovencev, pa se frustukarjem je vsec - ali naj po svoji prejsnji tradiciji ne jebem volitev sploh?
>
> A je boljs Tonin kot nic, ali je nic boljs kot Tonin?

Bolje Tonin kot nič.
Bolje od Tonina je Požar.
In slabše kot Janša :-P
Najslabše je nič, ker 0=Šarec.
Hvala. A je se kak glas?

Janse ne volim ker je nespremenljiv in ker ne more postati privlacen za sirso izvolitev. Vsako leto je bolj skisan, tako kot strici za novimi obrazi... Pozarja (in drugih alter izdelkov) pa tudi ne, ker so pomoje rdece barabe na oblasti boljsa opcija kot malo manj rdeci debili na oblasti. Rdecih tudi ne, iz neskoncno mnogo razlogov.

Tak da zdaj mam en glas za zvisevalca Kucanove penzije, al kaj je ze najvecji greh tega Tonina. Jaz mu veliko bolj zamerim to, da ni seksi. En tak piflar je ko Cerar, v soli smo takim rekli naj grejo zoge lovit ko jih kdo v avt nabije... da naujo guzve na igriscu delali.

Tak da ce mi zdaj kdo razlozi, da je vseeno bolje da grem med tem ko bi to volilno posto oddajal ene tri partije hitrega saha izgubit, bom ta namig razumel.

Mimogrede, daj ti ne nori s tem Pozarjem in ne beri samo vsake druge alineje v njegovem fanaticnem programu - in lepo voli SDS, da ne bomo spet potem brali o radikalizacij volilnega telesa. SDS ima v svojih nekaj deset tisoc clanih tu in tam kakega normalnega cloveka ki bi rad nekaj naredil prav - zalibog da ni glih izbral najboljse poti, ali jebiga. Pozar je kup floskul, ki jih je moten um zmetal na kos papirja ker je spil pivo prevec. Da se najde kaka dobra med njimi, je pac nakljucje.

Pri Toninu me resno skrbi, da ce bi v nekem trenutku ratal on nek pretendent (denimo da jansa sreca govoreci grm in gre z ursko v avstralijo), tip ni dovolj seksi, ni dovolj gibcen, ni dovolj jezikav, da bi lahko pritegnil maso. Ni Kurz, po domace povedano. Ker Jansa je vedno bil Kurz, ampak pac povesen.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen