Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 20.03.2018 09:26
[bc123a]
> [najobj]
> > [bigl]
> > Pa so našli, kar so očitali rusom, pri sebi:-). Me zanima kako bodo sedaj to "zapakirali" za javnost. Lep dan.
> >
> > P.S. Podatki so surovina, ki jo ponudniki ponujajo - prodajajo različnim kupcem za različne namene. V glavnem za marketing, ta pa je lahko tudi politične narave.
> ... čuj, mene pa zanima, koga je Putin pravzaprav zmanipuliral, če so jih toti majstri zmanipulirali 50 milijonov, Trumpa pa je volilo 62 milijonov ljudi ... khmm, ker če jaz zdaj to prav razumem, Trump s svojo kampanjo na svoje volilce sploh ni imel nobenega vpliva ...
Slo je za analitiko, ne za vplivanje, clanek kvasi neumnosti. Poglej, pri anketah javnega mnenja se dela z vzorci nekaj 100 do nekaj 1000 ljudi. Tile mojstri so jih pa imeli 50 miljonov, jasno da so lahko dobili zelo dobro oceno, kaj se med ljudmi prime in kaj ne. In to je bistvo, ne vplivanje.
... eh, kako in predvsem koliko je kdo vplival na ameriške volitve, me niti ne zanima, ker razen supermena Putina tega itak noben ne more vedet, sem pa napisal, kaj je pravzaprav članek povedal, ko je hotel povedat nekaj drugega ... khmm, ker ne morem verjet, kakšne budale so Američani s svojim preiskovalnim cirkusom o Putinovem vplivu na izvolitev Trumpa, ko s tem Putinu dajejo status supermena, ki Američanom lahko izvoli predsednika ...

P.S.: če na osnovi zbranih podatkov ne bi hoteli vplivat na volitve, podatkov noben ne bi zbiral ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen