40 min
Kitajski vlaki so prispeli v Luko Koper, po Srbiji bodo vozili 200 na uro
56 min
Najbolj brani članki danes
2 uri
Nemci so lani izvozili približno dvakrat več avtov kot so jih uvozili, največ so jih prodali Kitajcem
5 ur
Od polnoči nižje cene goriv, najbolj se bosta pocenila dizel in kurilno olje
5 ur
Stanovanjska posojila: katera banka vam zdaj ponuja najnižjo fiksno obrestno mero
6 ur
Razpisanih je pet milijonov evrov za namakalne sisteme
6 ur
Zakaj minister Bojan Kumer nima moči, da bi prestavil zaračunavanje omrežnine po novem 3
7 ur
Misterij donosnosti pokojninskih skladov 3
8 ur
NASVET Kaj morate storiti do 1. julija, da bo Googlova analitika še naprej delala brez težav
9 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
9 ur
Vlaki SŽ vozijo iz Ljubljane v Gradec in iz Ljubljane v Beljak
9 ur
Dobre novice o finančni stabilnosti: kaj pa lahko skrbi banke, njihove delničarje, politike in ljudi?
10 ur
Peking gradi plavajoče jedrske reaktorje za napajanje vojaških baz v Južnokitajskem morju
10 ur
Kako poteka Woodstock kapitalistov Warrena Buffetta
10 ur
Zasebna omrežja 5G kot gonilo razvoja pametne industrije
10 ur
Utrip iz Gornje Radgone
13 ur
Kolumna o vinu: Kaj čaka modro frankinjo v Sloveniji?
13 ur
Kaj prinaša digitalna avtocesta, s katero smo se po besedah predstavnika Darsa uvrstili v vrh Evrope 3
14 ur
Spremembe v delovnih okoljih: kako digitalizirati fleksibilne oblike dela (Oglas)
18 ur
Vloge gospodinjstev februarja krepko navzdol, »krive« so ljudske obveznice

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj sem se naučil, ko sem kupoval stanovanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: Kaj sem se naučil, ko sem kupoval stanovanje
[#2701259] 08.03.18 18:29 · odgovor na: bc123a (#2701256)
Odgovori   +    7
[bc123a]
> [Vinci]
> Ja, pa v Birminghamu lahko kupiš ta čudovit arhitekturni in bivanjski presežek za 2,5 milijona funtov:
> www.rightmove.co.uk/...16880.html
>
> Brezveze je iskati posamezne dobre in slabe primere. To nikamor ne vodi.

To kar si nasel se prodaja za rusenje, tisto kar sem pa jaz nasel, pa za zivet. pazi spodaj:

"property with planning permission for a 12,303 square foot new build mansion on the beautiful Calthorpe Estate in Edgbaston"

"Located in the highly desirable suburb of Birmingham City Centre, the site has planning permission to build an executive mansion spanning 12,303 square foot of internal space, over four floors and with a south east facing garden."

skratka, ce debatiramo o lepoti/grdoti, se lastniki te bajte pravijo da je za zrusit :)

ja, cena za parcelo pa je rahlo abnormalna, ampak ce pogledas ima odzadaj zelo velik vrt, pa se naprej ga je nekaj.
Case in point. Zemja je tukaj brutalno draga - in komot so nanjo pripeti prostorsku nacrti, da NE SMES zgradit ne stolpnice, ne mase vrstnih hisk z 2m2 "low mai tenance" backyard (hehehe) ampak mora bit bajta v takem ali ovakem slogu. Edgebaston je drugi najdrazji predel birminghama, ceprav ima svoje poceni odseke, kjer je kaksen Jurceg od ocija dobil zazidljivost in se je sel malo po svoje.

Jaz sem debato v osnovi zacel zaradi cudenja nad slovenskim amaterizmom "sezidal si bom hiso". V UK so cene same lahko veliko bolj prfuknjene kot v ljubljani, ker se milijonarski sloj pac na tak nacin ogradi od mase.

V ljubljani so prfuknjene povprecne cene.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen