Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdor ni cepljen, ni Sloven'c

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[Glavni forum] Tema: Kdor ni cepljen, ni Sloven'c
[#2697516] 13.02.18 11:21 · odgovor na: najobj (#2697493)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [MarijanMacek]
> > [depersin]
> > > [bc123a]
> > > > [rename]
> > > > @bc123a: kot sem rekel: hvala Bogu, da je vse v redu.
> > > > Poznam pa primere, ki so zal statistika...
> > > A pa je potrjeno da je vzrok cepljenje? Ker avtizem NI povezan s cepljenjem.

> > To vsi lapate, ampak je žvižgač v ZDA izdal obratno. Je povezano, ampak so ponaredili raziskavo. Pa je vse potihnilo.
> >
> > Pa avtoimune bolezni so neposredno povezane s cepljenjem.

> In najbolj lapaš kar ti, trgovec z informiranimi kamni. Sem napisal v forum.finance.si/?m=...113&single od kod rezultati za povezovanje avtizma in cepljenja in kakšne so bile posledice. Vsaj nekaj bi si lahko zapomnil, če ne bo obveljalo, da so tvoji kamni bolje informirani od trgovca z njimi..

... čuj, ampak če koga od nasprotnikov cepljenja na totem forumu res razumem, potem razumem totega depresivnega ... jebiga, če bi jaz prodajal informirane kamne, ki zaradi dobrih informacij zdravijo vse bolezni, bi bil tudi jaz z vsemi štirimi proti svoji neposredni konkurenci ...
Čuj, ampak njegove depersivnosti pa ne pozdravijo..... Zdravilni efekt teh kamnov je pa verjetno preiskal na 3 (treh) izbranih posameznikih, kakor so to storili z informirano vodo v obnem famoznem doktoratu. kar pa ni pasalo v zgodbo so pač tavrgli. Vsaka podobnost z znamenitim angl ex-doktorjem Wakefieldom je pač zgolj namerna..

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(