Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-329690 sporočil: 305
[najobj]
... čuj, kaj ti meni zdaj hočeš povedat, da so v tistem času v industriji v Nemčiji imeli enake ekološke standarde kot danes ali pa mi hočeš povedat, da v tistem času pri nas industrije sploh ne bi smeli imeti, ker zaradi predhodnice SD nismo imeli takih ekoloških standardov kot danes ? ... khmm, samo vprašam ...
Sploh ne, govorim o tem, da stranke prilagajajo svoje ekološko stališče od primera do primera, in da je SD ena slabših v tem, čemu pritrjuje zgodovina. Ker v dejanju ni trpela ugovorov. WhataboutGermany je klasični "premakni tarčo"
en.wikipedia.org/wik...ataboutism
namenjen relativiziaciji (mami, tonček je tudi pljuval, torej nisem tako kriv). Čemu pa?

P.S.: kot v tistem času vsaka industrija povsod po svetu je bila tudi mariborska industrija kriva za marsikatero onesnaženje, ker je bil Maribor takrat cvetoče in za Zagrebom drugo največje industrijsko mesto v Jugi, ki je poleg dela Mariborčanom in okoličanom dajal delo mnogim ljudem na Ptujskem polju, sploh ker družboslovna industrija na Ptuju še ni bila razvita tako, kot je zdaj v kao demokraciji ... aja, in če si mogoče pozabil, sem jaz govoril o hidroelektrarnah na Dravi in njihovem vplivu na oskrbo z vodo v Mariboru danes, ne pa o dilemi imeti v tistem času elektriko ali pa trajnostno živeti v temi, ker pač ekoloških vetrnih in sončnih elektrarn takrat še ni bilo nikjer na svetu ...
Ah daj no, saj ti tega sploh ne ugovarjam.

Bistvo mojega zapisa sam vidim v informaciji, da obstaja vpliv na podtalnico.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(