Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 29.01.2018 15:22
[Wulfe]
tlele pri CargoX po mojem ni prav nobenega rudarjenja, torej ne paničari brezveze. pejt še enkrat un primer "blockchain v 200 vrsticah JavaScript kode" prebrat, boš vidu, da je rudarjenje stvar, ki je izven osnovnega koncepta blockchain in ima dopolnilne namene, ki tu niso pertinentni.

morebiti bo treba prebrati še originalni beli papir od Satošija iz leta 2009, predno se lotimo soditi koncepte, ki niso sinonimi, kot npr. blockchain, Bitcoin, ICO, decentraliziranost (pri kripto-valutah), kaj je mišljeno pod "varnost" v tem kontekstu... kar hrabro.
... ja, in jaz nimam drugega dela, kot da grem študirat onega Mitsubišija ali kako se je že oni japonski bitkojnar pisal ...

P.S.: ideja od CargoX je OK, blockchain tehnologija pa je samo za zavaravanje protivnika, da je lažje dal svoj keš na mizo ... no, če bo pa kargotovcem res kaj (= ogromno dela, ki ni nujno, da bo ga kdo kupil in uporabil) ratalo, pa itak ni preveč pomembno, ker je keš že v njihovem žepu ... khmm, logisti pa lahko še naprej pošiljajo tiste papirje sem in tja po svetu, sploh ker ima s prelaganjem papirjev še cel kup drugih ljudi kaj za delat in imamo potem vsi skupaj še višji BDP in smo še bolj razviti ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen