Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 26.01.2018 00:39
[XSTRA1]
Spoštovani,

ne natucevat kako so si vzgojizeljicve boge, ker vem iz lastnega vira, da morajo na teh "predavanjih" sodelovati tudi pom. vzgojiteljice, ki delajo za bistveno manj denarja kot vzgojiteljice.
Verjamem, da nobena sluzba ni lahka, menda pa ja ne nasedate fami da imajo "cisto enako delo". Ker to pac ni res. Na koncu leta mora vzgojiteljica oddati za oddelek cel fascikel dokumentacije. Ja, kaksne pridne pomocnice ji celo pomagajo, ni pa to nujno - to je pac nekaj, kar naredijo iz dobre volje, ce so v dobrih odnosih z vzgojiteljico.

Sicer pa ste nalasc spregledali drugo poanto mojega posta: v javnem sektorju grejo tisoci ur v nic za bedarije. In vsako od teh ur placajo davkoplacevalci. Tako da bi imeli pravico tudi oni zahtevati, da naj vzgojiteljice 8 ur na dan pazijo otroke (ne pa 7.5) in po drugi strani administracijo delajo administratorke (ali pa sploh ne, ker vsa ta dokumentacija v vrtcu je cista norost).

Kar se tice plac, so po mojem mnenju cisto primerne taksne, kakrsne so, sindikalisti pa naj se predvsem ukvarjajo s tem, zakaj kader v JS, od vzgojiteljic do univerzitetnih profesorjev preklada vedno vec papirja, namesto da bi delal delo, za katerega je zaposlen.

Skoda le, da vi ne morete videti, da je to, kar se dogaja, dejansko metanje denarja skozi okno z lopato.

Mimogrede, ste vedeli, da morajo vzgojiteljice za vsako dejavnost, ki se jo gredo z otroci, napisati naslednje dokumente:

- priprava na dejavnost (kaj bo pocela, kaj predvideva)
- porocilo o dejavnosti (kaj so poceli, kako so otroci to sprejeli)
- refleksija (kako se je ona pocutila ob tem)

Potem mi pa prosim pokazite ENO ZASEBNO PODJETJE ki bi svoje zaposlene morilo s taksnimi neumnostmi!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen