Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[IT2017a1]
Kar se mene in moje fakultete tiče, so me na takrat na "Fakulteti za računalništvo" profesorji učili matematike, matematike in še enkrat matematike, pa malo fizike.
To je povsem prav. Racunalnistvo kot inzenirska disciplina je predvsem matematika in matematika, in se matematika. Racunalnistvo je v bistvu veja matematike. Ce v tujini iscejo nekoga z inzenirsko ali magistrsko diplomo iz racunalnistva, to ne pomeni da iscejo programerja.

Poglej si malo tule:

ocw.mit.edu/courses/...r-science/
Z drugimi besedami, kar sem potreboval v službi nisem zvedel na faksu, sem se mogel priučiti sam,
Ce si pogresal programske jezike - resno, tega bi te naj naucil faks? A tujih jezikov tudi?
Še posebej ne zato, govorim za FRI, ki ga poznam, profesor 30 let uči enako matematiko, brez podrebe o konstantnem izobraževanju...
Vsa ta "tezka matematika" ki jo ucijo tehniski faksi se je koncala tam pred 200 leti. Novejse studenti niti prenesli ne bi.

Napisal si nekaj velikih neumnosti, kaze pa na to, da so te nekje zaposlili kot programerja, studiral si za inzenirja, delas pa delo, ki bi ga lahko s srednjo solo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen