Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dvignimo plače, dvignimo cene, znižajmo DDV!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[sopranos]

No, če je temu tako, da se ne bo ustavilo, potem spremembe samo podaljšujejo neizogibno. Jaz vseeno mislim, da se bo na eni točki zadeva stabilizirala. Samo bo to nov v primerjavi s preteklostjo kot noč in dan.
No, ja, saj tako. Medijske hise bodo precej drugacne, medijski del bo lahko celo manjsi del firme. Pri nasih Estoncih in Poljakih je recimo news del samo se 30% firme.

Ja, meni se zdi, da vas rešujejo ven tudi eventi in izobraževanja.
Zakaj rešujejo? Eventi so ze ves cas pomemben del našega biznisa. Tko, ze ene 20 let. Razvejan portfelj je del strategije. Ni da smo se to zdaj spomnili. Ze vrsto let organiziramo okoli 100 eventov na leto. Casnik Finance d.o.o. ni casopis Finance, ampak sirsa paleta.

Imate samo en problem. To, da je trg izjemno majhen. Govorim za ta news biznis.
Ja, to je problem. Po drugi strani zmanjšuje možnost konkurence.

Preberi danes Požarja o uspehih Petricovega Sveta drugega tira.. Ah, pardon.. Kapitala :)
Seveda je jasno, da so te cifre nepomembne, da to ni nikoli bil mišljen kor medijski poslovni projekt, eksternalije so drugje.

Je pa dobro, da ste del večje grupacije.
Da, to je zelo dobro.
Verjetno bo v prihodnosti prišlo do tega, da se bo članke programsko prevedlo v druge jezike. In bo en članek napisal Šved, drugega Slovenec, tretjega Britanec. In potem bo bralec vse te članke lahko prebral v svojem jeziku.
Ja, samo to bo težko prodat. Nekaj seveda ja, ampak večinoma bos pa lahko prodal lokalizirano vsebino.
O Brexitu je ze fajn prebrat kak tuji tekst o množičnem vrednotenju nepremičnin pa si ne mores nic s tujino pomagat.

Lokalizacija bo po mojem ključna. Vsekakor pa bo mozno vec tuje vsebine uporabit za iztočnice za lokalizirano vsebino.

Google translate se zelo hitro izboljšuje.

observer.com/2017/03...al-update/

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen