Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Bitcoin

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-314892 sporočil: 103
[Borza] Tema: Bitcoin
[#2692705] 14.01.18 14:31 · odgovor na: tilenrexi (#2692578)
Odgovori   +    1
[tilenrexi]
In od kod pride ta denar?
Predvidevam, da od novih Smart-vlagateljev, zdaj je zadnja moda HODL.
Sem se nasmejal do solz ; zarad pasivnih dohodkov, Dash ima zelo dolgo stabilno rast ; Seveda pa mors holdat in prakticno vedno vec holderjev; Oziroma trenutno vec kupcev kot prodajalcev. Ime Dash me spominja na pralni prašek, ampak si z njim nikoli nisem umival glave.

Predsednik Bitcoin društva Slovenije,Jure Pirc kljub črnogledim napovedim verjame v prihodnost digitalne valute.
Je za vlagatelja priporočljivo, da se vsakodnevno ukvarja s podatki o bitcoinu?
Pri vstopu na ta trg se je treba sprijazniti s tem, da določeno obdobje pustiš naložbo pri miru, ne glede na to, ali vrednost raste ali upada.To je najbolj zrel pristop tudi za novince, najpomembnejši uvodni korak pa je ustrezno zavarovanje naložbe.
Koliko vlagateljev je špekulativnih?
Rekel bi, da od 92 do 95 odstotkov. Kot tehnolog, ki ga finančni vidik ne zanima kaj preveč, lahko rečem, da nas je le malo, ki smo v tem z dušo in srcem.

Kriptovalute - Slovenska Blockchain Skupnost - Bitcoin.si je zapečatila 9000 članico.

Vprašanje : Pozdravljeni, sem nov na tem forumu, ker še nevem čisto nič o kriptovalutah, me zanima, če je v bližnji prihodnosti organiziran kakšen tečaj za to vrsto zaslužka?

Odgovori : 1. Kriptovalute niso vrsta zaslužka!!!! Jao!! 2.Crypto je vrsta varčevanja. 3. Lolz a ti pa kar profitni tečaj najprej. Nebi raje najprej mal osnove varnosti privatnih ključev itd...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen