Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Japonska družba bo del plače izplačevala v bitcoinih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.955
[NemirniTujec]
> [najobj]
>
> P.S.: ker ga ne poznam, ne vem, če je toti MrRooky res vse to, kar je nazadnje tukaj napisal...
No, cloveku je treba dati "benefit of the doubt", kot se temu rece tukaj na svobodi.

Pomisli na vseh onih 160, ki so tebe imeli najprej za sitnega otrocaja ki bo pac odrastel (in torej imeli potrpljenje) in so se prerekali s teboj vecmesecev ali let, preden so ugotovili da si odrasla oseba z dolocenimi manjki, in se sprijaznili da te je bolje dati na ignore kot biti poligon za frustracije.

Saj tudi jaz v svojem bistvu nisem nemirni tujec - jaz sem zadovoljen kmetavz. Lepo je imeti internet.
... čuj, če verjameš ali ne, sem jaz s tisto cifro kar zadovoljen, ker bi me bilo groza, če bi pisal tako, kot se na totem forumu splača ...

P.S.: če boš Črta vprašal, ti bo mogoče on povedal, od kod je tista cifra, če pa mene vprašaš, pa je cifra še od takrat, ko je bila na totem forumu prisotna tovarniška ekipa SDS, s katero se nisem glih dobro razumel ... evo, sem pa se zdaj spomnil na eno lepo SDS-ovo rožico, ki je - svoje poste je na žalost pobrisala - napisala forum.finance.si/?m=...282&single , ko sem se čudil, zakaj me bere in minusari, če pa se na totem forumu hvali, da me ignorira ... no, mimogrede pa sem še toti forum.finance.si/?m=...196&single post opazil, kjer vidim, da v zadnjem letu nisem glih v formi, čeprav sem našo Julči očitno forum.finance.si/?m=...068&single uspel prepričati, da si je premislila, me dala na ignore in povečala že takrat zavidljivo cifro 156 ... aja, zakaj si se samo na rookieja obesil, bistvo pa si že spet preskočil ? ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(