Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Japonska družba bo del plače izplačevala v bitcoinih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
Zadnja sprememba: MrRooky 15.12.2017 23:38
[pobalin]
> [MrRooky]
> Mene teli predlogi spominjajo na YU čase, ko so preganjali kupce in prodajalce DM. OK, takrat je šlo za ohranjanje vrednosti zaradi inflacije in kasneje hiper inflacije. Nekako smo z osamosvojitvijo zagovarjali svobod, tako osebno kot tržno. Danes pa spet predlogi o zaporu za kripto trejding.

Ne zameri za pobalinsko vprašanje, koliko si pa star, da se tako dobro spomniš jugo preganjanja valutnih mešetarjev? V osemdesetih, v Sloveniji?
Ne zamerim, fer vprašanje. Star sem precej ;) in tvoj nick mi že desetletja ne bi pristajal :)
Sem ravno "NemirnemuTujcu" v odgovoru zapisal, da sem v devetdesetih delal zunaj...Torej sem bil takrat najmanj polnoleten ;) In ne, nisem potičk v peskovniku delal za časa LJ borze ;) , (kot me je nekdo določil) to je počel moj sin. A je čudno, če "star prdec" zagovarja kripto svet in se mu malo svita o blockchainu in Tangel thnologijah? Verjetno tole mal bega večino, ampak tako je. Nekoč na tržnici DM kupoval od "solatarjev", danes na borzah elektronske "konje".

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen