Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Japonska družba bo del plače izplačevala v bitcoinih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[MrRooky]

@nemirni tujec: Sem upošteval humanitarni nasvet in se probal izogniti CAPS LOCK ;) in neštetim klicajem. Trolanju pa ne.
Vidis. Tekst za presernovo nagrado, urejen, najbrz tudi enkrat prebran pred klikom na "objavi", nit argumentacije jasna. Samo skurcat te je trebalo, pa si fant od fare :-)

V sloveniji je zelo popularno klicati drzavo, da prepove ali zapove vse po spisku. Ni je stvari, ki bi jo slovenci bolj pogresali od Udbe.

Tiste redke bolj dobromislece med pricujocimi prepovedovalci predvsem skrbi, da ce drzava ne bo prav cajt prepovedala, bo na koncu za nabiranje politicnih tock resevala - z davkoplacevalskim denarjem, medtem ko za zdravstvo ne bo sredstev...

Ker je to politicna zadeva, ti bom se na najkrajsi mozen nacin pojasnil svoj pogled na vlogo slovenske drzave: glasujem za predajo suverenosti avstriji, naj se jim dostop do morja nekako poskusi prodati v zameno za jebanje s slovenci. In vsaj za 50 let prepoved moznosti regionalne samouprave.

Skratka jaz sem hujsi od raznih hitlerjanskih RKC skofov 1939, jaz okupatorja prosim naj pride. Mojega mnenja zato res ni pametno upostevati, ze poslusati ga je lahko nevarno. Ker vse to napisem v kulturnem slogu, izpade povsem tehtno, ceprav je veleizdaja in za x let zapora. Medtem ko je lezenje svabom v rit preko bruseljskih posrednikov nadvse hvalevredno... zdaj se pa pejd.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen