Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
> > Od kje jih ti jemlješ? Razhudil sem se kvečjemu nad potencialnim mandatarjem neleve opcije. Z ravo sva frenda.
> >
> > P.S.: Predno nas vse stlačiš v neke stranke, povej vsaj koga voliš, da se vsi skupaj malo nasmejimo in razvedrimo.
> ... OK, če mi vsaki dan toti www.youtube.com/watc...mEMMyvZHcw komad prvi pade na pamet, ko že dva tedna berem, kako eminentni forumski politiki rešujejo Slovenijo, ko se med sabo nategujejo, če naj Janša ostane ali gre, potem pa prideš ti in napišeš "Kakšna patetična debata v tem threadu", potem res ne vem, kaj si naj drugega mislim ...
>
> P.S.: nisem ziher, kdaj sem zadnjič volil, mislim pa, da sem nazadnje volil Drnovška ... aja, pa saj midva sva tudi frenda, ker me ti skoraj nikoli ne preskočiš, jaz pa tebe tudi bolj redko ...
No in ker sva frenda in, da te malo odmaknem od SDS, JJ, desnice in negativnega razmišljanja, ti predlagam, da si ogledaš svoje someščane v oddaji VV faktor.

V včerajšnji oddaji ex Delovec Peter Jančič razloži voditelju Požarju (nastopa zgolj kot voditelj), kako se je v Delu izgradilo levo novinarstvo, kar je popisal tudi v svoji novi knjigi. V današnji oddaji pa ti Igor Omerza in Rado Pezdir razložita, zakaj in kako Zdenku Roterju v njegovi novi knjigi peša spomin in kako v arhivih RS tudi sam lahko poiščeš mnoga dejstva, ki se ne skladajo z na novo anagažiranimi avtorji prirejanja moderne slovenske zgodovine.

Veselo poslušanje in v pričakovanju tvojega komentiranja omenjenih oddaj. Mirno lahko začneš z: "alzo, če jaz zdaj totega Jančiča (Omerzo, Pezdirja) prav razumem, potem..."

In, ker si mi tako drag ti podarjam še en dragocen twit (ni moj), ki je zelo zahteven in te zato že sedaj opozarjam, da ga boš zelo težko doumel. Glasi se namreč: "Ideologija daje posamezniku moč, da se opredeli tudi o stvareh, o katerih nima pojma."
... eh, moj mimoidoči ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, bi s toto Jančičevo, Omerzino in Pezdirjevo moderno slovensko preteklostjo ti zdaj rad mene spet zvlekel v nikoli preteklo polpreteklo preteklost, o kateri sve se midva na totem forumu že prevečkrat nategovala, zato se bom - če sem jo prav razumel - držal tvoje misli, da "Ideologija daje posamezniku moč, da se opredeli tudi o stvareh, o katerih nima pojma." in se ne bom opredelil, čeprav te bom kot svojega dragega frenda verjetno malo razočaral ...

P.S.: sicer ga poznam že iz najstniških let, ampak zaradi nagravžnega zavajanja zadnje cajte Požarja organsko ne prenesem in ga raje ne gledam ... no, sem pa to oddajo že videl, nisem pa si zapomnil, kdaj in na katerem kanalu se predvaja, tako da mi boš moral malo bolj pomagat, če boš hotel moj komentar o stvareh, o katerih nimam pojma ... aja, kaj je narobe s CNN in Fox News, ki sta - če jaz Trumpa prav razumem - kompletno nasprotna pola novinarstva ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(