Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[kajulci]
>Istočasno pa en Erjavec reče, da bo minimalna penzija 1.000 EUR

Aha, pa te imam. Daj mi nalimaj link na uno oddajo, kjer je Erjavec to rekel. erjavec tega NI rekel, ti pa zavajaš ali načrtno ali pa nimaš pojma in si pač neki budali na besedo verjel. V vsakem primeru pa nimaš prav. jaz sem tisto soočenje, kjer naj bi erjavec to izustil, gledala in šlo je TAKOLE:

- nek kekec, se ne spomnim kateri, je nekaj sral glede denarja, kako je treba za neko stvar namenit ful več nekega denarja in da ga j treba nujno zdaj zrihtat. Erjavcu je šlo pa nabijanj tega kekca na kurac in mu je zabrusil nazaj, "da če je pa tako, potem lahko pa tudi upokojencem damo 1000 eur penzije, a ne, če pravte da denar je". Erjavec je bil skrajno sarkastičen in OČITNO sarkastičen in NIHČE, ki je tisto oddajo gledal, NI razumel, kot da erjavec hoče penzije dvignit na 1000 eur. potem so pa seveda idioti od novinarjev to njegovo izjavo prepakirali in čez kratek čas so MEDIJI začeli to izjavo pripisovat erjavcu, čeprav erjavec česa takega nikdar ni izrekel. Ta izjava je DOBESEDNO zrasla na zeljniku novinarjev. Če bo kdo najdel link na to soočenje, ti ga močno priporočam. bi bilo fajn ga imet, da bi ga lahko nalimala vsakemu, ki mi tule trobi o teh famoznih 1000 eur penzije, kako da je Erjavec to zaprmej reku. bi ga morala pogosto limat, ker tudi to trditev tule pogosto berem.
A sedaj bomo pa še Erjavca zagovarjali al kako? Sem gledal tisto oddajo in Erjavec je rekel, da bi moral vsak upokojenec dobiti vsaj 1.000 EUR.

Enkrat sem imel priložnost sedeti z njim za eno mizo. Ko je ravno prestopil v Desus. Ne tipu klikerji delajo. Je zelo premeten in preračunljiv. In tip ve, da 1.000 EUR ni realna penzija. A je vseeno to rekel.

Je pa res, da on vse tako lahkotno pove. Da se potem vedno lahko tudi ven izvleče. Ampak upokojenci so dojeli njegovo sporočilo. Erjavec nam hoče zvišati penzije.

In ker so vse vlade koalicijske, pač Erjavec vedno lahko reče, da so ga pač preglasovali. In to s pridom izkorišča.

Meni se pa zdi kriminal, da imamo gerontološko stranko, ki dela samo za eno starostno skupino ljudi. Tudi na račun mladih in prihodnosti.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen