Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
[rename]
> [vrac]
> > [rename]
> > Kaj še čakaš (z ovadbami) sem te že vprašal v sosednji diskusiji, pa si potem samo pobrisal svoje navedbe.
> > Jih boš tudi v tej, ali boš vložil ovadbo?
> > "Kaj še čakam?" se raje vprašaj, namesto skrivanja za "kaj še čakamo"? :-P
>
> Ti dobro veš zakaj. Če že mene pozivaš naj dam ovadbo se vprašam zakaj je ne daš ti? Bil si zraven ko so sabotirali zdrav razum, veš kdo je to storil, kdo je sodeloval, imaš najverjetneje pismene dokumente o tem, veš kakšno škodo so hijene naredile, ti pa mene pozivaš naj dam ovadbo? Prosim te lepo...

Jaz ne morem dati ovadbe, saj dokumentov, ki bi dokazovali tvoje trditve nimam in jih ne poznam.
Bi pa morali ovaditi kvecjemu tiste, ki so preprecili prodajo po 220 ;-)

Pa za ovadbo bi bili zreli tudi tisti, ki so zahtevali,da so drzavna podjetja kupovale delnice....aukn press ;-)
Zamenjal sem te z Gobimom. Sicer pa ne razumeš bistva. Ti govriš, da bi ga morali prodati za 220 EUR-ov? Ne vem če je Todorić takrat sploh imel namen plačati toliko. Prvič ni imel denarja, drugič pa je še po drugi ponudbi za prevzem zniževal kupnino. Tudi če bi ga prodali za 220 EUR-ov bi bilo za Slovenijo enako. Morebiten propad Mercatorja bo za sabo potegni nekajkratnik kupnine, ki so jo lastniki za Mercator dobili. Gre za nacionalno katastrofo. Golob ima prav, ne gre samo za Mercator, za sabo je potegnil kompletno PL in slovensko živilskopredelovalno industrijo, da se je vse prodalo izpod cene. Katastrofa. Ti seveda te ne vidiš, je pa problem že tu. Ko bo na cesti tisoče in tisoče ljudi brez službe in pred propadom kopica podjetij, ki jim je bil Mercator glavni kupec in (bodo)so ostali celo brez plačila za dobavljeno robo, boš še vedno trdil isto kot doslej? Potuhnil se boš.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen