Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Čisto resno o nadzoru nad kriptožetoni

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
[Glavni forum] Tema: Čisto resno o nadzoru nad kriptožetoni
[#2677938] 10.10.17 10:35 · odgovor na: najobj (#2677683)
Odgovori   +    1
... ejga čuj, zdaj sem te hotel vprašat, če se s totim ICO-tom lahko izda še kaj drugega kot nove kriptovalute, pa se ne upam, ker si rekel, da mi ne boš več odgovarjal ...
23.657 postov si spisal na forumu financ, pa ne znaš pogooglat in najti odgovora sam????
Kratica ICO pomeni “Initial Coin Offering“, torej odgovor je NE! Nič drugega kot kriptiči! Ne sekret papir in ne fiat denar....

evo, ker če bi se z ICO-ti zbiral pravi denar (EUR, USD) še za kaj drugega kot za izdajo novih kriptovalut,.....
Pa dobro no, a lahko odpreš nek internet brskalnik pa malo poiščeš po netu kar te zanima??? Ker resno te nebi rad žalil po forumu, samo po vsem tem prepucavanju si še vedno nisi vzel časa da bi si našel odgovore na svoja vprašanja in malo razširil znanja, če se že oglašaš v temah, o katerih imam občutek, da ne veš ravno veliko, pa še to ne ločiš med različnimi zadevami....

Naloga zate, da ne boš spraševal s čim se zbira "pravi" denar: Kakšna je razlika med ICO in IPO ;) in razširitev znanja še na RICO. Kaj je start up in na katere načine lahko pride do zagonskega kapitala.... Ko boš tole pogooglal, se vremena štajercu bodo razjasnila....
potem jaz sploh ne bi pomislil, da Tim Žagar ne zaupa v ICO-te zaradi kriptovalut, ki so oh in sploh in še pa še, ker z njimi svoj pravi denar (EUR, USD) lahko postoteriš in jih zato s svojim ICO-tom proba za sebe vsak naredit še sam ... ja, res je škoda, da mi ne boš več odgovarjal, ker me zelo zanima, kako si ti razlagaš, kdaj Tim Žagar ve, katerim ICO-tom in posledično izdanim novim kriptovalutam je treba zaupat in katerim ne oziroma zakaj jim je treba zaupat samo s 5%, namesto s 95% ...
:)))) Jaz si nič ne razlagam katerim ICO Tim Žagar zaupa! Vprašaj njega...
Hint z vprašanjem: Kateremu start up-u je za zaupat? Koliko jih dolgoročno uspe?
Najbolje, da ti kar na forumu pišem kom vtakni svoj denar, da ga boš kot sam navajaš "postoteril" :)))))) Naredi domačo nalogo, preberi "white paper", analiziraj, koplji, išči, razišči, primerjaj, preveri kakšna je ekipa, kakšne so možnosti na trgu, konkurenca....in se odloči!

P.S.: če bi Tim Žagar bral Finance, bi mogoče lahko sam povedal, zakaj je ICO skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti samo 5% naložbenega portfelja, 95% pa v nekaj bolj zanesljivega ...
Saj je povedal.... In tudi to, če te sploh zanima, bi z lahkoto sam našel na netu.... Ampak zgleda da bolj ljubiš trolanje po forumih (glede na število objav!), kot pa da te stvar resnično zanima in bi si našel odgovor...

Grem metat kocke, v kater ICO bom vložil del mezde :))))))

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen