Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-128631 sporočil: 2.624
Zelo zanimivo razmišljanje. Vendar tukaj pa se skriva glavni problem za katerega niste vi krivi ampak način manipulacij,kateri je povzročil ta bumerang efekt.

Namreč jaz opažam nekaj drugega in to je, da se v sobotah in nedeljah ne plačuje delavcev tako kot treba. Če smo pošteni in seštejemo vse ure skupaj in če hočemo spoštovati pravni red in sočasno upoštevati svobodno ekonomijo je potrebno nekoga v tej verigi oškodovati in to je delavec. Zato poglejmo samo oglase, katere objavljajo podjetja, da ne dobijo delavcev. Sočasno pa ne povedo kakšna je plača. Žal se je zgodilo to, da se je ta obrt kroga manipulacij sedaj obrnil in prišli smo do točke, kjer vsi enotno razmišljajo, da je edino pametno, da se trgovine zaprejo ob nedeljah. Tukaj je ena izmed fr plej reštev, da se uvedejo dežurne trgovine po določenih kriterijih. To bi rešilo tudi turnse zapolenih v trgovinah in nebi bilo potrebno goljufati z urami zaposlenih v trgovinah.

Čas pa bo pokazal ali sem pravilno ugotivil. Jaz se bolj zavzemam, da bi bi se omejilo v smer tako kot lekarne. Do določenega časa je delovni čas od tega čas apa naprej pa so dežurne trgovine. Lekarne so že in zaposleni so celo iz drugih lekarn enkrat na toliko časa. Dežurna pošta je prav tako. Zato se lahko to prenese tudi na trgovine.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen