Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
[RobertJerala]
Meni ni potrebno skrivanje za psevdonimom, prav tako se mi ni potrebno spuščati na osebno raven. Moji prodajni rezultati v A1 niso na ravni le "mesečne zvezdice" in segajo vseh 16 let mnogo, mnogo višje, prav tako to nima nikakršne povezave z mojim enkratnim življenjskim projektom, najetjem stanovanjskega kredita. Na tem področju sem pač bil nepoučen kkreditojemalec.Tukaj smo pač bili krepko zavedeni in po 9 letih plačevanja, le tega ti. CHF kredita s mojo partnerko, dolgujeva še zmeraj več, kot je bilo nakazano evrov (119.000) prodajalcu, 40 let starega stanovanja. O tem je bila že napisana zgodba v Mojih Financah, kjer sem tudi predložil dokaze...
Jaz sem na tem forumu eden tistih, ki pravi, da ni res, da so banke popolnoma nedolžne.

Vseeno bi ti pa rad rekel, glede na to da si iz A1, da sedaj ko si se zajebal na teh švicarjih, morda tudi malo sam, na lastni koži občutil kako se počutimo naročniki oz. nekdanji naročniki na A1. Ko kupce oz. naročnike ne seznanjate z vsemi pastmi naročniške pogodbe. Pa smešno prakso, ko sploh ne pojasnite splohšnih pogojev poslovanja. Hkrati pa od strank zahtevate, da podpišejo, da so bile seznanjene s splošnimi pogoji poslovanja. Ampak te splošni pogoji pa na pogodbi niso napisani, ampak samo na spletni strani, da jih potem lahko kadarkoli se vam zazdi, tudi spremenite.

V tem smislu so banke bolj transparentne. Tudi ko spreminjajo pogoje poslovanja, je v spletni banki obvestilo, da je prišlo do sprememb itd.

Jaz še vedno zagovarjam, da je treba pri teh švicarjih zadevo obravnavati individualno in na sodišču. Ker če pristanemo na to, da se to ureja tudi za 17 let nazaj z zakonom, potem moramo z zakonom urediti tudi nategancije, ki si jih je dovolil Simobil oz. A1, pa kar so televizije delale itd. Poslovanje v Sloveniji je že tako težko. Sedaj se bodo pa firme morale bati, da bo država sprejemala zakone, ki bodo veljali 10,15, 20 let nazaj in za tako dolga obdobja spreminjala pravila igre. To je res too much. Ampak to tebe verjetno ne zanima, hočeš rešiti svoj problem, za A1 boš pa našel eno razlago, da je pa to popolnoma drugače in da ne bi bilo prav, če bi moral sedaj A1 svojim naročnikom povrniti več milijonov EUR neupravičeno zaračunanih stroškov.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen