Zasebnost
25 min
(V ŽIVO) Danes o dividendah Save Re; predlagana je 1,75 evra na delnico
26 min
Vlada predlaga nakazilo 25,5 milijona evrov republiškemu stanovanjskemu skladu
33 min
Ljubljanske mlekarne: Osredotočeni bodo na projekte, ki prinašajo visoko dodano vrednost
43 min
Delavska hranilnica bi delila dvojne dividende glede na lani izplačane
2 uri
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
2 uri
Kdaj bodo v družbi Koto proizvajali biometan in ga vtiskovali v plinsko omrežje?
2 uri
Kako Kitajska utrjuje svoje gospodarstvo za vojno z zahodom 3
3 ure
DAF predstavlja spletno platformo za upravljanje voznega parka
3 ure
Cinkarna Celje: Modra zavarovalnica želi v nadzornem svetu Tomaža Berločnika
4 ure
Luksuzni terenci postajajo novi standard višjega razreda
4 ure
Je novi Superb res boljši od starega? (Oglas)
4 ure
Handelsblatt: prodajalci avtomobilov jezni na Volkswagen 2
4 ure
Priključni hibrid, ki zna skoraj vse: pospeševati, varčevati in nabirati električne kilometre
5 ur
Glavni ekonomist ECB: pripravljeni smo na znižanje obrestnih mer 1
6 ur
Kolumna o vinu: Trajnostno vinogradništvo – kot ga dojema umetna inteligenca
7 ur
Tako so v SoftwareOne evropskemu Panasonicu stroške IT znižali za 50 odstotkov (Oglas)
11 ur
Prek razpisa do 450 tisoč evrov za razvojne projekte podjetij
11 ur
Nemške vplivnice zagrele trg za slovenske sesalnike, Hyla išče nove kadre in dobavitelje
11 ur
Od Kardelja k Mussoliniju in naprej – tragikomedija v treh slikah 25
18 ur
Najbolj brani članki danes

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.974
Zadnja sprememba: najobj 15.09.2017 12:38
[rename]
Ti bom izjemoma odgovoril, da ti pojasnim, zakaj se mi s teboj ne da več pogovarjati, ker vedno samo podtikaš, obračaš, se sprenevedaš in vrivaš v debato JJ.

Najprej o svetovnem prvaku Vilfanu. On je moja generacija, zato točno poznam njegove dosežke in vlogo v reprezentanci, ki je bila vedno sestavljena po nacionalnem ključu. Spomnim se recimo, ko je bil enkrat v reprezntaci Georgijevski, ker je pač moral biti en Makedonc... izpadel pa je Slavnić, ki je bil najboljši play v 70ih itd... Podobno so bili reprezentanti tudi Papič pa Pipan in morda še kdo, ampak to je že daleč nazaj.

Strokovni komentator pa on zame ni, ker "joj prejoj kaj je zdaj to itd" za moje kriterije ni strokovnost ampak dretje navijača v mikrofon. Pa da se razumemo, fenomenalna je ta ekipa in kapo dol vsem igralcem in štabu, od Kokoškova do maserja.
Vilfanovo komentiranje težko poslušam, raje imam recimo Martiča, če smo že pri tem.

O njegovem dopustu. Plačanem ali neplačanem. Ne vem, kakšen dopust ima, je pa dejstvo, da imajo parlamentarne počitnice ravno z namenom, da se lažje organizira delovanje parlamenta. In glasovanje je najbolj pomembno delo poslancev, zato se vedno znova sprašujem, zakaj niso izostanki sankcionirani; predvsem pa sem mnenja, da bi morali ukiniti "vzdržanost" in bi morali imeti samo tipki ZA in PROTI.

In četudi bi bil Vilfan član SDS, bi napisal povsem enak komentar in četudi bi JJ igral takrat v Manili tistih 6 minut, bi bilo moje mnenje enako.
... čuj, ostalega ne bom komentiral, ker je debata o SDS-u in večnem nezmotljivem predsedniku s tabo kot bob ob steno, kar pa se tiče zaničevanja košarkarskih uspehov Vilfana in tistih "6 minut v Manili", pa tukaj www.linguasport.com/...ILA_gd.htm piše malo drugače ... evo, in če se za ilustracijo tvojih bednih gluposti o Vilfanu iz zgodovine v Manili vrnem v sedanjost Carigrad, lahko samo totalno politično zaslepljeno budalo očita Prepeliču, da nima pojma, ker poleg Dragića in Dončića nima večje minutaže ... aja, in seveda mi ne rabiš odgovorit, ker mi nimaš kaj odgovorit, lahko pa splusariš vsakega, ki mi bo probal kaj odgovorit ...

P.S.: Vilfanova konkurenca v Manili so bili Kičanović, Slavnić, Delibašić in pravzaprav tudi Dalipagić in kdor je kdaj slišal za košarko, zelo dobro ve, o čem govorim ... aja, in Vilfan nima samo zlata iz Manile, ampak ima še bron iz Kolumbije, na evropskih prvenstvih pa je dobil srebro na Češkem in bron v Italiji, pa v takrat najboljših klubih Jugoplastiki in Partizanu v razen Amerike najboljši košarkaški državi Jugoslaviji ni igral zato, ker je Slovenec, kot zgoraj namiguješ ... aja, tvojega Janšata sem omenil, ker je on menda svetovni prvak v odsotnosti na sejah parlamenta, kar ti očitaš Vilfanu in zaradi česar sem se sploh oglasil ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(