Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Rokc5 sporočil: 2.857
Opala, ga. Simona Toplak zopet v formi.

Čestitke avtorici za, po mojem mnenju, njen najboljši članek zadnjih 3-5 let. Vidi se da je bilo vanj vloženeg veliko truda, priloženo je gradivo, napisan je dobro. Še enkrat čestitke.

Kar se tiče komentarjev, o DeSUSU in Erjavcu ne bi izgubljal besed. Res, njih je potrebno za vsako ceno vreč iz prihodnje koalicije. Leta 2011 bi tako raje videl vlado velike koalicije Zoki-JJ kot pa da je DeSUS v vladi. Bolje bi bilo, da bi leta 2014 NsI vstopila v vlado kot pa DeSUS. Ne vem za naslednje volitve sem (z izjemo mahinacij z ZLjem) pripravljen požreti marsikaj samo da ni DeSUSa v vladi. Zanimivo da noben tega ne odpre kot ideološko vprašanje? :)

Kar se tiče porok. Ja se strinjam da so socialne razmere drugačene ampak zgodovinsko je bila poroka oblika finančne, kulturne varnosti. Izven državnega dosega. Po mojem je tu vprašanje časa, ko bodo zahodne države socialno začele zategnjevati pas, in se preprosto brez poroke ne bo dalo več. Če nimaš socialne podpore, potem je tudi poroka resnejša zadeva.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen