Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Avto, ki je povzročil tektonske spremembe na trgu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Avto] Tema: Avto, ki je povzročil tektonske spremembe na trgu
[#2664134] 18.07.17 10:34 · odgovor na: code5 (#2664120)
Odgovori   +    1
[code5]
> [NemirniTujec]
> > [matjazfinance]
> > > [NemirniTujec]
> > > Bi pa jaz imel Ford F150, ce bi se dalo na normalen nacin tukaj dobiti.
> >
> > Čestitam za dober okus glede avtov (no, F-150 v bistvu ni avto, temveč truck, torej še bolje) ampak kaj pomeni "normalen način"? V slovenskem Ford salonu ga verjetno ne boš našel, morda se pri nas prodaja kak rabljen - če ne pri nas, jih je pa v Nemčiji ali Nizozemski dosti naprodaj. Se je včasih treba malo potruditi...
>
> Itak kupujem samo rabljene avte, ampak ker ni normalnega trga, ga potem tudi za rezervne dele ni, pa za gume, pa mehankarji ne znajo sraufat, pa pri raznih dajatvah pades v kake divje razrede in tako dalje. In potem vse skupaj res stane vec, kot je ta uzitek vreden. Zato pac ropotam okrog z malim subarujckom pa je tudi okej.
>
> Ni mi panike ce imam razmeroma redek voz, ampak prav ekscentricnega pa nocem, ker avto ni moje bistvo... V ameriki pa se razume da je to pac obicajen avto za obicajnega desca in ga imajo vsi. Se cena bencina je temu prilagojena :-)

Ne cisto sledim stream of conciousness, ne vem, ali se "pravi avto za pravega desca" nanaša na F150 ali na subaruja - namrec v USA velja subaru za top lesbian car :)))))

www.theatlantic.com/...ns/488042/

(P: ponosna lastnica legacy wagon 4x4 letnik 1991)
Vidim da te freudian slip mece pri tipih s subaruji :-)

sem lepo napisal "obicajen" avto "obicajnega" desca... jaz nisem glih obicajen, se manj pa pravi, jaz se samo pretvarjam da sem desc, drgac pa eno samo srčece ranljivo pozensceno - in zato bi mi obicajen (!!!) F150 pasal.

Ker v evropi to, da si desc poves tko, da vozis bmwja petko ali pa range roverja. Mam pa mojo denarnico prevec rad... plus cefurski feeling - tudi v angliji to skor samo cefurji vozijo.

Drgac pa ja, legacy 4x4 + zenska = very lesbian. Ugibam... tudi makeupa ne nosis, in visokih pet ne :-)))

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen