Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.941
Zadnja sprememba: najobj 07.07.2017 14:14
[bc123a]
> [najobj]
> > Ne razumem kaj investitorje ovira da ne bi namesto sotora naredili malo bolj stabilno konstrukcijo in dodali WC s kopalnico (tam kjer jih ni)?

po moje vecino folka en drek briga ce je sotor iz eko bio naravnega platna, ali pa bi bila to enako velika in lepa montazna hisica s kopalnico.

glamping je privlacen ker so prostori RES lepo urejeni in nacrtovani. V sloveniji seveda samo glampingi.

v tujini pa marsikje najdes tudi hotele, ki so podobno lepo nacrtovani in vzdrzevani, ampak v sloveniji tega se nisem videl.
... OK, za naravno okolje meni vse skupaj zgleda preveč nenaravno in kičasto, toti fensi šotori pod streho pa se mi zdijo hecni, ker bi vsega naveličana raja v šotorih rada zganjala neko nostalgijo po svojih mladih cajtih, v resnici pa je ta raja zdaj že malo preveč razvajena za "komfort" šotorov in spalnih vreč iz njihove mladosti, zato si v toti "šotor" natlači vse živo in ga skrije v hišico, da ne bi slučajno dež koga zmočil ali veter koga odpihnil ...

P.S.: mogoče nič ne razumem, ampak če kdo hoče s šotorom v naravo, naj gre tja s pravim šotorom, če pa hoče hotelsko sobo, pa naj gre v hotel ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen