Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (popravek) Kaj morate zares vedeti o drugem tiru

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.204
1. jaz ne vidim nobene logike v zakonu o medijih in členih, ki se nanašajo na popravek; ampak sploh ne razmišljam več, a je kakšna logika; jaz samo berem zakon in ga upoštevam - popravek na vsako obvestilo, na komentar, na vest, na oglas; plus tale oglas je tipičen native, proti kateremu je Mladina delala celo harabuko pred časom; zdaj, ko vlada to uporablja - je vse ok, očitno; to so pač pasti slabih native in butastega zakona o medijih -- jaz se s tem srečujem vsak dan, vlada pa se je tokrat prvič; ampak sistem (in zanič native, btw) očitno dela vlada;
2. oznaka oglasa - zdaj - itak velja kitajski zid med oglasi in uredništvom, jaz sem post festum videla, kaj je in kako je - ne bom komentirala, ali je pravilno označeno, ampak človek bi pričakoval, da vlada - v tem primeru Cerarjeva - ne dela v nasprotju z zakonom, ne nateguje zakonov, ampak je transparentna - tudi pri označevanju svojih lastnih oglasov; očitno je to za njih zakonito in transparentno - če ne, ne bi tako predlagali; zabavno pa bi bilo, če bi šel tržni inšpektorat RS proti vladi in Financam -- in vsem drugim, ki so tako objavili...
3. potreba po novih piarovcih in svetovalcih - volive bodo... če ljudi to ne moti, je očitno ok..
4. ali nam bodo plačali? po mojem ja, saj vlada Mira Cerarja na valuto in pošteno plačuje svoje obveznosti, mi smo objavili, kar so hoteli - ne morem pa vplivati na to, ali kdo pošlje popravek na izvorno besedilo, in moram ravnati zakonito
5. me pa preseneča, da so umaknili svoje izvorno besedilo - če imaš prav, svoje braniš, ne pa skrivaš - ampak to je spet odločitev vlade...
6. ja, tem za pisati, zna iz tega nastati kar nekaj... bomo videli...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen