Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Trump ne da denarja za klimo. Ga bomo dali mi?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Trump ne da denarja za klimo. Ga bomo dali mi?
[#2656503] 02.06.17 12:47 · odgovor na: (#2656502)
Odgovori   +    4
[kajulci]
Predvsem bi bil res skrajni cas, da zacnete precizirati, o katerih izpustih govorite. Ker vcasih ste govorili o co2, zdaj, ko postaja jasno, da co2 mi problem, pa ste vsi po vrsti zaceli govoriti o "izpustih" in "segrevanju ozracja". Skratka, zaceli ste mesati meglo. Jaz predvsem pricakujem, da clanek ne bo all over the place ampak boste napisalai da gre ALI za co2 in segrevanje ozracja ALI pa za smog in unicevanje pljuc. Ker ce govorite o problemih JV Azije, gre za ONESNAZENOST ZRAKA, potem naprej v clanku pa govorite o KLIMATSKIH SPREMEMBAH. KAR PA NI ENO IN ISTO.
Celo vec, nekdaj so vsi govorili o globalnem segrevanju, ko pa so se pojavili trendi ohlajanja, pa je trebalo hitro teorijo stisniti v nove podatke (nedajboze da bi jo opustili, prevec lukrativen biznis je) in tako so nastale "klimatske spremembe".

Cez 10 let bo vsa ta propagandno-denarsesajoca masinerija se vedno tulila o klimatskih spremembah in zahtevala akcijo in se vec triljonov dolarjev, morda pa niti noben ne bo vec CO2 omenjal, ce se izkaze vmes da itak ni faktor :)

Originalen Mannov "hockey stick" clanek je bil popolnoma diskreditiran, ampak ker se je vmes naslo dovolj oportunistov, ki so skocili na vlak klimatskih sprememb, se je to cisto utopilo v "konsenzu" da klimatske spremembe so in da noben denar ni premajhen.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen