Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2640594] 13.02.17 20:09 · odgovor na: najobj (#2640589)
Odgovori   +    0
[najobj]
ampak če se bodo za sredo napovedane obilne padavine nadaljevale, bodo po mojem Američani rabili kar precej sreče, da ne bo katastrofe nepojmljivih razsežnosti ...
Tudi jaz sem tako razumel. Upam, da se jim bo izteklo brez hudih posledic in da bo to ena od zadev, ki bo prišla na Trumpov seznam nujnih investicij v ostarelo infrastrukturo.
mi ni jasno, zakaj so toliko časa čakali z odvajanjem odvečne vode, če je že šparavni Švarci pred leti ignoriral nadležne komunajzarje, ki se skrivajo v environmental groups — the Friends of the River, the Sierra Club and the South Yuba Citizens League ...
Švarci najbrž ni osebno skrbel za nek jez, ker se je leta 2005 veliko ukvarjal s tem velikim bojem, ki ga v branje posebno priporočam štrukljofilom in štrukljofobom: en.wikipedia.org/wik...tion,_2005

Z okoljskimi aktivisti je problem, ker znajo biti bistveno preveč radikalni in pikolovski in nerealistični, zato jim za zaupati kar na slepo. Potem se zgodi, da se z zamudo izkaže, kako prav so imeli. Pa tudi zvezni javnosektorski strokovnjaki niso največje perle na svetu. Kar spomni se tiste polomije, ko je ekipa EPA, ki se je šla čiščenje opuščenega rudnika, oranžno obarvala celo reko.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(