Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 04.07.2016 15:33
[mimoidoci]
> > Seveda ti ni nič jasno, če se tvoja prvotna teza "kako bo z Luko je odvisno od Koprčanov" sploh NE sklada s tem, da je Luka last vseh državljanov, kar si napisal v nadaljevanju.
> ... čuj, sicer je tukaj moja prvotna teza, da Cerar blefira butasto rajo, kljub temu pa me zanima, kje sem jaz napisal, da je Luka last vseh državljanov ... khmm, razen če spet malo po svoje razumeš mojo izpeljavo tvoje(!) teze, da je Luka od lastnikov, ki so potem lahko očitno samo marsovci, če niso državljani Slovenije, ker "navadni" tujci pač (zaenkrat še) niso ...
>
> P.S.: moja osnovna teza je, da je bilo vprašanje na totem www.casnik.si/wp-con...ovnica.jpg kosu papirja nateg tisočletja, ker ne more biti država samostojna in neodvisna, če njeni državljani in država sama nima nobenega resnega premoženja, ker ga je (raz)prodala, če ga že prej niso razjebali razni bavčarji, kordeži, šroti in ostali šrot, ki jim je šrot od raznih cerarjev pomagal, da so iz Slovenije naredili šrot od države ... aja, in ne me vprašat, zakaj sem se pustil nategnit, ker ne vem, kako se ne bi ...
čuj, država ima monopol nad pobiranjem davkov. Pobere jih za cca 10 mlrd EUR - vsako leto. Zakaj ob tem potrebuje še "trajno resno premoženje", ki v agregatu dela izgubo ter ji krade čas in resurse, veste samo levičarčki in pripadajoči lopovi z nacionalnim interesom.

Skoraj 5 mlrd EUR -vrženih nedavno v državne sistemske banke- ne bo kompenzirano z dividendami državnih podjetij "nikad a možda ni tad". Tudi reševanje resnih državnih podjetij (beri: bodočih propadlih državnih podjetij) je vedno presegalo dobičke ostalega "resnega državnega premoženja". Na koncu za reševanje dobimo kvečjemu smešno kupnino (ob pozitivnem scenariju, ob negativnem je podjetje povsem uničeno).

Podobno je z državnimi investicijami. Njihova donosnost (ROI) je katastrofalna. Tako kot sva rekla za podjetja. Prihodnost bo podobna, če bo le dovolj levičarska (levičarstvo: sinonim za sistemsko krajo).

Rezime: Zaradi nerazumevanjem smisla in načina financiranja države, je čisto mogoče, da ti plebiscitni DA predstavlja nateg. Problem je v tebi in v tvojem percipiranju tega, kaj se dogaja, in kako bi bilo lahko povsem drugače.
... čuj, ker si zgoraj spregledal razne bavčarje, kordeže, šrote in ostali šrot, ki jim je šrot od raznih cerarjev pomagal, da so iz Slovenije naredili šrot od države, je res brezveze, da se midva še dalje tukaj nategujeva, kaj pomeni imeti državo ... khmm, sploh ker verjetno tudi Nemci in Francozi ne razumejo smisla in načina financiranja države in zato nimajo nobenega resnega državnega premoženja, ki ga zaradi vitalnosti ne dajo iz rok, čeprav je njegova donosnost nikakva, ker je namenjena splošnemu interesu, ki ni zaradi profita čimbolj guliti lastne ljudi ...

P.S.: brez levičarčkov desničarčki ne bi vedeli, da ste ... khmm, in obratno, se razume ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen