Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-308559 sporočil: 211
[Glavni forum] Tema: SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih
[#2605014] 01.07.16 14:20 · odgovor na: crt (#2605001)
Odgovori   +    1
[crt]
> [fastriff1]
> > [crt]
> >
> > seveda, ljudje so financno nepismeni zato, ker ne morejo napisati komentarja v forum na financah.
>
>
> No, vsaj meni je tudi forum financ precej razširil obzorja (seveda potem ko si nastaviš primerno shit-listo in priljubljene), tako da stvar ni čisto od muh.
>
> Je pa danes informacij povsod na kupe, tako da se mi ne zdi smiselno tu kupovati nekih žetonov, naročnin, ipd, za mačka v žaklju (dostikrat namreč članek ni bil vreden niti tega brezplačnega žetona).

kdorkoli se lahko potrudi, vlozi par minut in prebere clanek in napise komentar.

ce se mu zdi to prehudo, pa lahko samo odpre uporabnisko ime in postavi vprasanje kar tako.

ce mu ni do tega, pac tega ne bo naredil.

in ce tega ne bo naredil, potem naj se gre slikat z jamranjem, da so drugi krivi.

imam precej zgodovine z dobronamernimi poskusi opismenjevanja. na podlagi teh izkusenj mi je ostalo toliko razumevanja za uboge reveze, ki so prisiljeni biti financno nepismeni: 0.
Fantje resno, zakaj takoj uletite z nožem med zobmi:
- kot jaz razumem, plačljivih člankov ni mogoče komentirati. Lahko sicer odpiraš ločene teme, ampak to še zdaleč ni isto kot vključevanje v debato pod člankom
- nikjer nisem pisal o prisiljevanju v finančno nepismenost, ampak o tem da je tak forum lahko ena plus stvar kar se te problematike tiče

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen