Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.933
Zadnja sprememba: najobj 21.06.2016 10:05
[macon]
> [najobj]
> > [macon]
> > > [MarijanMacek]
> > > > [kajote]
> > > > ta psihopat je TUDI ogromno pripomogel k temu, da smo zlo daleč od Švice,... samo spomnite se obdobja ko je na glas kričal, da smo v bankrotu, pa da rabimo trojko,pa,...,
> > >
> > > In ne pozabit, o skorajšnem bankrotu je sporočal v trenutku, ko se je financ minister boril za nove kredite. Ni čuda, da je po javnomnenjskih anketah, sicer dokaj prijaznih do stranke SDS (po njih ima stranka daleko najvišjo podporo, torej so dokaj realistične in objektivne in stranka rada poudarja vodilni položaj po merjenju javnega mnenja) spoznan za največjega političnega škodljivca v zadnjih 25 letih. Če me spomin ne vara, ga je tako katastrofalno ocenilo 45% anketirancev.
> > >
> > > Sicer je pa enormen dosežek njegove prve vlade povežanost zunanje zadolženosti za 100% v letu 2007 in to ga nedvomno ustrezno okvalificira.
> > Pufanje privatni pravnih subjektov ni bilo v domeni vlade, tako, da ponavljaš režimsko medijsko laž.
> >
> > Jasno, da vas je veliko vernikov v režimska trobila.
> >
> > V enem letu druge vlade je dal od sebe ZUJF in oklestil državne stroške. Ne, nobenega bankrota ni bilo, zakaj pa je država zmetala milijarde v banke?
>
> ... jebiga, dokler je odplačevanje pufov v domeni vseh davkoplačevalcev, jaz ne bi bil tako ziher ...
>
> P.S.: če se Janša ISTOČASNO ne bi hvalil s tistim svetilnikom Evrope (= na račun pufov) v času svoje vlade in z očitanjem pufanja komunajzerom, mu jaz niti ne bi kaj dosti očital ... ja, ampak potem Janša ne bi bil Janša in njegovi verniki ne bi bili njegovi verniki ...
Janša je imel za finance Bajuka, sam ni finančnik. Kolikor ga gledam, je sposoben določati prioritete in v skladu z njimi sprejemati odločitve, za leve vlade od Pahorja naprej tega ne morem trditi.
... ja, in kolikor ga jaz gledam, je Janša v skladu s svojimi proiritetami sprejel odločitev, da bo z ovadbami vseh "levih" članov predsedstva Slovenije za veleizdajo malo podkuril razpoloženje med Slovenci, ker je očitno presodil, da se je slovenski narod že preveč "ohladil" in da je že čas za revizijo dejstev, na podlagi katerih je Slovenija nastala ...

P.S.: kar se mene tiče, se je Janša rahlo zajebal, ker se preveč dobro spomnim, kako je bilo v Jugi od časov Miloševića leta 1987 naprej ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(