Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-43949 sporočil: 4.362
[crt]
> [sreckos]
> > [crt]
> > > [depersin]
> > > > [FIN-466864]
> > > > > [depersin]
> > > > > Lustracija je še vedno možna, le ideološke potomce komunistov je treba dodati.
> > > > po domače, je treba zamenjati cca88% prebivalstva Slovenije...
> > >
> > > Ne pretiravaj. Večino se da prepričati, ta najbolj zagrizene se pa zlustrira.
> > >
> > > > o kakih potomcih ti to????
> > >
> > > Ideoloških. O tistih, ki so v levih strankah.
> >
> > :)
> >
> > iz javnega zivljenja je treba blokirati vse, kar je desno in ni na pravi liniji... partija 1945+
> >
> > iz javnega zivljenja je treba blokirati vse, kar je levo in ni na pravi liniji... depersin 2016
> >
> > in pol smo vsegliharji vsega krivi :)
>
>
> Vsegliharji ste krivi, ker enačite tisto, kar enačiti ni mogoče.

a pogledas se enkrat, kaj zgoraj pise.

> Mislim, da dobro veste, kako je levo-desno pri nas nesimetrično in vendar vam ni težko neprestano ponavljati posiljeno neumnost o "vseglihosti" enih in drugih. In potem še evidentne bedarije o tem, kako je "bogat Janša" ali Peterle - ljudje, za katere lahko rečemo, da se komaj normalno preživljajo. Vsegliharji nočejo videti in ne vidijo pravih bogatunov in od kod izvirajo.

mislim, da nisem v zivljenju izjavil cesarkoli o tem, da je jansa ali peterle bogat (ali reven). pa tudi o "prvotni akumulaciji kapitala" v sloveniji s strani "levice" sem ze pisal.

> In od kdaj je vsegliharstvo? Natanko od takrat, ko je "levica" pomotoma javno izkazala svojo požrešnost in pokvarjenost, pa je hitro lansirala, da je požrešna in pokvarjena "politika", ne "levica" - pa da so "vsi glih"; kar nikoli ni bilo res in tudi danes ni res.

kar se mene osebno tice, je vsegliharstvo od takrat, ko sem ugotovil, da lahko izbiram med drekom in sranjem, ker sta obe politicni plemeni v svojem prakticnem delovanju prevec oddaljeni od tega, kar sam vidim kot smiselno.

za tak pogled ni potrebna nikakrsna direktiva. ni ga potrebno vsiliti. na zalost.

> Črt, lahko te je sram, da se deklariraš za vsegliharja! Po mojem imaš toliko pameti, da bi lahko kot novinar imel bolj podkovano in prefinjeno politično stališče, ne pa neko kopijo slaboumne propagande, ki jo neprestano zganja "levica". Po dvajsetih letih njene prevlade in škode, ki jo povzroča, bi jo lahko že pogruntal in se od nje odlepil. Ali pa si prepričan, da tega ne zmoreš?

nasprotno, nikakor me ni sram. glede na ponujene alternative sem na to ponosen.

motis pa se, ce menis, da me to veseli. me ne. to je zame zasilni izhod, nacin, kako se pozicionirati na terenu, kjer igrata tako fuknjeni plemeni.

in vsakic, ko dobim v odgovor taksno klisejsko stanco, je to se dodaten argument za vsegliharstvo. na zalost.

da nisem novinar, sem ze velikokrat povedal, zal se te nikakor ne prime. kaksna so moja stalisca, politicna in sicersnja, pa si lahko ogledas v mojih objavljenih komentarjih, ki sem jih pisal, dokler se mi je to ob mojih sicersnji glavni in drugih zanimacijah se dalo.
No, Črt, dam ti en velik odpustek, ker nisi novinar - to je v teh krajih eden najbolj neuglednih poklicev, skrajda že sramota!
Pa ne mislim, da so za to krivi sami - prisiljeni so služiti gospodarju, ki razpolaga z njihovo pametjo.

In če nisi novinar, vsegliharijo še težje razumem. Tudi sam nisem zadovoljen ne z "levico", ne z "desnico", ampak za to še vedno ne morem obojega kar izenačiti, ker dejstva ne sledijo temu enačenju. Še vedno je med enim in drugim velika, zelo opazna razlika. Ki je očitno nalašč nočeš videti.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen