Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[bc123a]
Ja, saj jaz ne bi v DH dal niti pologa, kaj sele kupil delnice. Pravim samo, da so po moje na varni strani sicer zelo tanke crte, in da pri tem da se postopek tako dolgo vlece, bi ze clovek moral se malo zbrihtati kaj tocno je to, v kar daje denar.
Verjamem. :)

Imajo pa nekatere, ne bom napisal ravno inovativne, vsekakor pa dobre pristope do strank. Če že zanemariš kavico in čokoladico, kakor sem slišal, imajo najnižje provizije za položnice in to pri starejših občanih vžge.

Tudi, kaj je z raznimi obljubami donosnosti, danes, ko se govori, da bodo obresti celo negativne, je povsem odprto vprašanje....

Če bi mene nagovorili, da investiram kakšne miljone, bi se tam zagotovo pojavil s TadejemK in svojim psom. Biznis je biznis. Niso to heci. :)

In če bi bil TadejK v zadregi, bi pripeljal še Crta. In tudi njegovega psa. :)
Niso to heci. Ne pravijo premnogi zaman, da se pri denarju vse začne in vse konča.

Zanimivo bi bilo prebrati Tadejevo mnenje na vse to. Nočem ga nagovarjati, ker pravi, da se mu pri domačih zadevah pojavijo želodčne težave. In zdravje je vsekakor na prvem mestu. Pred denarjem.

Z v/plačilom samim še ni nič narobe. Nepravilnosti se pojavijo kasneje, ko za v/plačilo nič ne dobiš, ali dobiš robo, ki odstopa od dogovora/pričakovanj.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen