Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.967
Zadnja sprememba: najobj 23.05.2016 10:05
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > > [najobj]
> > > > [BeliF]
> > > > > [najobj]
> > > > > ... čuj, P.S.-a v mojem postu nisi citiral zato,
> > >
> > > > ker vsakih 5 minut postaš isti link in mi ga sploh ni potrebno več odpirat da bi vedel o čem govori, tako kot predvidevam da velja za ostale razumnike na tem forumu
> > > >
> > > > edit: priznam, preden sem odgovoril sem za vsak slučaj kliknil na link in... ponovno nisi razočaral s svojo predvidljivostjo
> > > > edit2: no, sedaj ko sem prebral tvoj zadnji PS naj te spomnim zgolj še na trumpa, ki bi se "pogovoril" o ameriškem dolgu :)
>
> > > ... čuj, če znaš brat, še ne pomeni, da prebrano razumeš, tako da je bolje, če se v prihodnje vzdržiš komentarjev, če se že ne moreš vzdržati, da bi na mojih postih treniral svoje branje, ker razumeš itak ničesar ...
> > >
> > > P.S.: predvidljiv sem samo toliko, kot ste predvidljivi resni forumski ekonomisti in razumniki s svojim lajnanjem o denarju, ki da ne raste na drevesu in vam potem jaz pač nalimam prostodušnega Alana Greenspana, ki zelo preprosto pove, da si najboljša država na svetu ne rabi sposojat denarja, ker ga zna naredit sama ... aja, vzvišenost pa raje treniraj na komu drugemu, ker mi lahko verjameš, da boš imel z mano težave ...
>
> > Z razumevanjem imaš problem očitno prav ti. ZDA ne tiska nepokritega denarja, za razliko od Jugoslavije ali Zimbabveja. Razumeš ?
> ... čuj, meni se ne ljubi guglat, kolikšen - itak se vsako sekundo poveča - je javni dolg ZDA glede na njihov BDP, tako da se boš moral kar sam potrudit ... khmm, definitivno pa je krepko višji od slovenskega, kaj šele od Juge v njenih najbolj zadolženih cajtih ...
>
> P.S.: če ti ne bi bil obseden z Jugo, bi mogoče razumel P.S. v totem forum.finance.si/?m=...011&single postu oziroma bi razumel, zakaj ZDA ne more tiskati nepokritega denarja, karkoli že to tebi pomeni ...
Lahko tudi nehaš nabijat vedno ene in iste linke. Zunaji dolg Jugoslavije je bil usoden, Juga ga ni mogla več odplačevat, ZDA pa ga še vedno odplačujejo. Če odmisliš da je to nepravično, ker Juga ni imela tiskarne (razen na Topćiderju) , ZDA pa jo ima namreč tiskarno vseh teh tistih dolarjev, ki jih odplačujejo, se vprašaj enkrat že, zakaj vsi ne odplačujemo svojih dolgov v jugoslovanskih dinarjih ali ruskih rubljih za spremembo.. Najbrž misliž da zaradi pomanjkanja ruskih tankov na mejah Ukrajine ali kaj podobnega.
... eh, ne morem več, predam se ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen