Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
[vrac]
> [sopranos]
> > [0513ANITO]
> > > [MarijanMacek]
> > > Samo, da mi ne boš dokazal, da ima TET več kot 100% izkoristek. Sicer se v debate ne mislim več spuščat, prenizek umski nivo.
> >
> > Tisti, ki skupaj z Županom trobijo v isti rog so menda umsko superiorni.
>
> Jaz se spomnim "marijanov mačkov" ko so nas podobno zmerjali v primeru TEŠ 6, ko se je opozarjalo na nepravilnosti, na vprašanje smiselnosti in ekonomičnosti takšnega obrata itd.
>
> Sicer me pa take reakcije ne čudijo. Ker ko ljudje tako agresivno odreagirajo, je to ponavadi posledica tega, da imajo sami roke v kozarcu z marmelado. In take debate na forumu jih potem spravljajo ob živce, saj se bojijo za svoje privilegije. Bojijo se, da bi se jim pipica zaprla. In zato s tako fanatičnostjo napadajo vse, ki si drznejo izraziti dvom.

Jaz sem recimo takrat zagovarjal zaustavitev projekta TEŠ-6, še tedaj, ko je DZ dajal garancijo za 400 milijonski kredit EBRD. Seveda so poslanci mislili drugače in kot pravi politiki naredili veliko gospodarsko škodo.

TČ da ali ne. Mnogi pozabljajo, da TČ ne traja neskončno dolgo, da jo je po določenem obdobju potrebnmo zamenjati. Vem za TČ Kronoterm za sanitarni vodo, ki so bile vgrajene že pred 30 leti pa še kar delujejo brez problema, ne bi pa rekel, da bodo TČ za ogrevanje nekega noname ponudnika trajale enako dolgo. Mislim da ne. 10 let je že optimistična napoved. To pa pomeni 1000 do 1500 EUR-ov amortizacije na leto. Poleg seveda elektrike, ki jo TČ porabi. Ne rečem, da se ne splača, ni pa nujno v vsakem primeru.
To kar ti govoriš je ekonomika toplotne črpalke.

Ti tipi pa govorijo, da toplotne črpalke onesnažujejo zrak!!! In to bolj kot kurjenje premoga. WTF? Dobesedno se norca delajo iz ljudi.

Kot je pred mano bolj podrobno razložil 0513ANITO, je problem verjetno v tem, da imajo preveliko napravo in potrebujejo nove uporabnike, da bi nekako zadevo naredili ekonomično.

Sploh pa jaz ljudem kot so Jankovič in njegovi podrepniki ne verjamem niti ene zadeve na besedo ali lepe oči. Ker pri vsaki zadevi, ki se jo lotijo je zadaj še nekaj. To se je do sedaj še vedno izkazalo in tudi tukaj se bo oz. se je.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen