Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Nova24tv zbrala za manj kot milijon evrov kapitala

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
[bc123a]
> [0329Softb]
> > [Gustl]
> > Težka bo s tako malo kapitala. Zelo težka.
> Brezveze je "šlogat", sam jim napovedujem vsaj 2 leti borbe je pa seveda odvisno od tega, koga bodo pripeljali in kako bo vse skupaj izgledalo.
> Par peres, kot je recimo Mitja Iršič pa bodo osvojili srca in denarnice marsikoga (moje garant).

Zurnal je v nekaj letih pokuril 40 mio EUR. Sam povem, ce koga zanima red velikosti kapitala, ki ga rabis da furas medij.
Ja, postaviti na nogo novo medijsko hišo je drag špas. Čeprav moram reči, da so bili na Žurnalu kar mojstri, da so takšen minus naredili. Lastniki so imeli zgleda preveč denarja in so preveč nasedali zgodbicam, ki jim jih je prodajalo domače vodstvo.

Se mi zdi, da so kar oboji, tako Žurnalovci (sedanji in prejšnji) kot tudi na Nova24tv brez resnega poslovnega načrta in rešitve, ki bi omogočali preživetje medija.

Enkrat sem imel priložnost sodelovati pri pogovoru, da bi se postavilo na noge manjši medij. To je bil hec. Ko sem rekel, da bi moral vsak sodelujoči novinar (ki so bili in so še zaposleni v slovenskih medijih) vložiti vsaj 30 ali 40.000 EUR svojega denarja v zadevo, je bilo hitro konec vsega. So kar sanjali o tem, da bodo našli bogatega strica, mu predstavili idejo in bo on izkašljal milijonček ali dva. Jaz sem jim kar direkt rekel, da brez tega, da nekaj vložijo tudi sami, ne bo nihče vložil svojega denarja. Sploh pa ne milijonček ali dva. To so imeli kar predstavo o sebi, da so take zvezde, da bodo zaradi svojega imena dobili ne vem koliko bralcev. Jaz sem kar vesel, da iz tega ni bilo nič. Ker s takimi ljudmi zadevo delat je samomor.

In od takrat so zadeve na medijskem trgu precej spremenile. Zato mi je čisto nepredstavljivo kaj sploh mislijo s tem nova24tv.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen