Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2565185] 26.11.15 11:02 · odgovor na: bc123a (#2565169)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 26.11.2015 11:05
[bc123a]
> [krnekikrtako]
> Jaz bi pa imel neko željo. V zgornjem desnem kotu mi trenutno v zelenoobarvanem okvirčku na veliko piše moje uporabniško ime. Tega bi rad zakril, saj ne želim, da vsak, kdor pride mimo mojega računalnika, ko berem finance, kar je mimogrede po cele dneve, ve, da sem jaz tisti tupoglavi krnekikrtako.
Pridruzujem se in predlagam da tam pise nekaj, kar ni povezano z uporabniskim imenom, recimo ime in priimek.
... ja, pa naslov tudi ne bi škodil, da te kakšen pacient lažje najde, ko se je sam našel med pacienti, ki si jih mimogrede omenil v svojem postu ...

P.S.: Financarji so očitno dovolj pametni, da vejo, da je za mene dobro, da v zgornjem desnem kotu v zelenoobarvanem okvirčku lahko preberem svoj nick in kasneje očitno še ime, priimek in naslov, ker v nasprotnem jaz ziher ne bi vedel, da sem na svojem računalniku v službi ali doma res jaz prijavljen ... aja, kot vse kaže, se bom ob napovedanih "izboljšavah" odpovedal štirimesečni naročnini, ki sem jo pred dnevi po telefonu potrdil ženski iz naročniškega oddelka Financ ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen