Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Popravila

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.256
[Servis] Tema: Popravila
[#256425] 31.05.08 15:12 · odgovor na: anon-1670 (#256404)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 31.05.2008 15:14

Maj je napisal(a):
Črt a si si takrat sam želel dopusta ali se je na Financah našel pametnjakovič, ki se je spomnil dobrega programerja zamenjati?

Sem pa ugotovil, zakaj obveščanje uporablja le 61 ljudi, kljub temu, da bi bilo to po mojem mnenju uporabno za vsaj 75% prijavljenih.

Vzrok temu je, da imate v privzetih nastavitvah nastavljeno NEOBVEŠČANJE , velika večina pa nima pojma kako zadevo spremenit oz. niti ne ve, da se sploh da in potem pusti tako kot je privzeto.
Marsikdo pa tudi na hitro in površno prebere in raje ne označi obveščanja, da ne bi potem dobival polno kakšnih neželenih reklam.
takrat sem predvsem imel vtis, da je zadeva (celotna online zadeva), kot je bila za moje pojme zamisljena, bila izgotovljena, pa sem sel pocet druge stvari. ker ta etapa (izgradnja) mi najbolj lezi in zanima. tudi moj sedanji pojav v financah je povezan z neko izgradnjo, pri kateri pa vsebinski del ni tolko dnevno opazen, tehnicni pa se se ni zacel. ne bi vec o tem.

glede drugega dela -- vzrok temu je, da so zelo mnogi ljudje ne-navajeni razmisljati v intervalih nad 10 sekund. cesar ne dobijo pred nos, tega zanje ni. vidimo pa tudi, da na primer nihce ne vprasa "mene bi pa zanimalo dobivat obvestila o novih sporocilih, a se to da", tako da je ze samo povprasevanje vprasljivo.

ce pa bi zadevo po defaultu vkljucili, bi imeli miljauznt jamrarije, zakaj pa te smotane finance skoz tezijo z nekimi maili in kot reakcijo zeljo, da naj jim finance nikakor nic vec nikdar ne posiljajo. ja, neumno, ampak tako pac je; dovolj pogost vzorec, da se uposteva.

to pravi 10 let izkusenj z administracijo online populacije, ti pa kakor ces :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(