Zasebnost
2 min
Kaj se dogaja po uvedbi novega prispevka, koliko ljudi ima zadržane zdravstvene pravice in morajo vse plačati iz žepa
8 min
Nemški izvozniki maja nekoliko bolj optimistični
40 min
Zakaj veter dviguje strehe in kako to preprečiti
1 ura
Kako poenostaviti upravljanje večoblačnih IKT-okolij (Oglas)
2 uri
Vrhunska briška vina na dobrodelni dražbi
3 ure
Direktorske limuzine postajajo eksotika 1
3 ure
O konkurenčnosti in razvoju slovenskih živilcev 1
3 ure
Prestižna poslovna priložnost v strogem središču Ljubljane, v poslovni stavbi SKB (OTP) (Oglas)
3 ure
Z digitalnimi dvojčki do boljšega upravljanja infrastrukture pametnih mest
3 ure
Velikokolesni skuter za skok iz cone avtomobilskega udobja
7 ur
German Business Outlook Improves as Economic Momentum Builds
7 ur
Najboljše junijske dražbe: stanovanja, zemljišča, pisarne, apartma v Šibeniku ...
13 ur
Energetski prehod: NGEN iz Žirovnice bo v Nemčiji gradil hranilnike energije za energetskega giganta Uniper
13 ur
Slovenija je v Alžiriji odprla veleposlaništvo, Sonatrach bo Geoplinu dobavljal več plina
14 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Kaj se skriva v milijardah, ki bodo šle za obnovo po poplavah 1
18 ur
Reforma JPP: julija vklapljamo nov sistem upravljanja potniškega prometa. Bo kaj bolje in kako bo ob navalih upokojencev?
18 ur
Eksperimenti z zdravstvom 6
19 ur
Davčne spremembe: popravki za peščico kadrov, višji vstopni prag v sistem DDV ... 2
19 ur
Moj obraz se bo postaral zelo počasi, napoveduje algoritem

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Popravila

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.280
[Servis] Tema: Popravila
[#256111] 30.05.08 15:37 · odgovor na: bc123a (#256104)
Odgovori   +    0

bc123a je napisal(a):
Meni se tako, skromno zdi, da je to vir problemov. Da sistem rece "ej pa to si ze pogledal", ti pa samo neumno gledas. Ker je "pogledal" oznaceno na nivoju "pogledal temo" in ne "pogledal sporocilo".
to je vsekakor povsem lep kandidat za vir nesporazumov. vendar glej zgoraj tocke a) do d), tudi v kontekstu prostega casa in figure of speech :)

ker ti racunalniske zadeve niso dalec, lahko dam zraven se: kolicina casa, ki ga je clovek pripravljen vlozit v to, da postavlja na noge nekaj, za kar meni, da je fundamentalno mimo, je omejena in v mojem primeru ze dokaj pokurjena. to se bo prej resilo tako, da finance nekoc dobijo nekega programerja, ki je samo programer, in mu recejo evo tule mas in tole sraufaj, kot pa tako, da mene se za kaj prepricas, ker bo to eksponentno vedno tezje. s tem pa pridemo nazaj do ekonomike omejenih virov in cost/benefita.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(