Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Vojni dobičkarji v aferi VW

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.931
[Avto] Tema: Vojni dobičkarji v aferi VW
[#2554995] 09.10.15 10:34 · odgovor na: milos9 (#2554986)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 09.10.2015 10:37
[milos9]
Pozdravljeni,

goljufov nikakor ne zagovarjam, ne v preteklih člankih, ne v uvodniku - vabljeni k raziskovanju. Zelo jasno sem vselej zapisal, da je Volkswagen zamočil, poglobili smo se v posledice afere, tudi v to kako jo bodo reševali,...

Ob vsem dogajanju pa ne morem mimo odziva nekaterih tekmecev in politikov, ki so svoj lonček pristavili na poslovno neetičen način.

Odgovornost Volkswagna pa zaradi tega seveda ni nič manjša

Lep dan, Miloš
... čuj, če mene kaj vprašaš, bo edini vojni dobičkar VW, ker bo VW zdaj najprej imel delo, ko bo popravljal 11.000.000 vpoklicanih avtomobilov, istočasno pa bo delal nove še boljše in še bolj ekološke, ki jih bo zato prodajal po celem svetu, ker ljudje dobro vejo, da je VW najboljši, če ne goljufa ... aja, in od kod bo VW dobil denar za financiranje ? ... eh, to bo pa teti Merkel velikodušno posodil toti www.youtube.com/watc...6vi528gseA stric na oni strani ali njegov kolega na naši strani velike luže, ker še nisem slišal, da bi famozni finančni investitorji na finančnih trgih posojali svojo težko prigarano akumulacijo, ki bi bila kaj drugega kot obresti od njihovega iz lufta narejenega denarja, teta Merkel pa tudi zna dobro poskrbeti za Nemce in Nemčijo in bo poskrbela še za VW ...

P.S.: če bi VW kotiral na LJSE, bi se jaz definitivno spet vrnil med borzne špekulante ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen