Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-238577 sporočil: 14.015
[najobj]
> [komendator]
> »Gsavli je dobro povedal. Slovenci izjemno radi iscemo gresne kozle.«
>
> »Gsavli« ga je malce polomil in to morda že ve. Kdor misli, da temu ni tako, lahko (kontra)argumentira… Da radi iščemo grešne kozle, sem dejansko jaz implementiral: »Ni prav, da se vsakega takoj osumi in vnaprej diskreditira.« in »V Sloveniji dobesedno razsaja virus paranoje in nezaupanja.«. »Gsavli« je to relativiziral.
>
> Pišeš: »Tale svinjarija s prirejanjem programske opreme v krmilnikih motorjev sega po celem VW koncernu. Mar res mislis da Winterkorni tega ni vedel? Ce res ni, potem pa je kriv popolnoma osnovnih napak managementa, ker je vzpostavil taksno strukturo odlocanja, da je lahko tako usodna odlocitev sla mimo njega.«
> 1.) Prvič slišim, da prirejanje progr. opreme sega po celi multinacionalki…
> 2.) Kaj jaz mislim, da je oz. ni vedel, je bolj ali manj ugibanje, ker tega ne vem in ne morem vedeti.
> 3.) Kdor ne pozna strukture odločanja v koncernu in nikoli ni vodil večjega sistema, ministrstva, stranke,.., niti ne ve, kaj je oz. ni g. Winterkorn vzpostavil, ta težko referenčno presoja. Lahko pa si svoje misli, to tudi pove (napiše), ugiba… V okviru primernega… Tak je tudi tvoj odziv (olikan..) in pri tem naj ostane.
> lp

... čuj, zdaj pa še povej, zakaj točno toti Winterkorn dobiva 16.000.000 evrov na leto ...

P.S.: gsavli je dobro povedal, da Slovenci izjemno radi iščemo grešne kozle, pozabil pa je povedat, da Slovenci enako dobro iščemo izgovore za "naše" ... khmm, pa čeprav mi ni jasno, kaj imaš ti s totim Winterkornom, razen da je on Saint German ...
Samo da ne bi kdo pozabil, da je pred zakonom toti Herr Martin popolnoma nedolžen, enako kot naš Ivan.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen