Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenski levičar in sirski begunec

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-45881 sporočil: 7.327
[Glavni forum] Tema: Slovenski levičar in sirski begunec
[#2545852] 04.09.15 10:45 · odgovor na: bc123a (#2545840)
Odgovori   +    9
čas vnosa: 04.09.15 10:42
[bc123a]
> [markoff]
> V članku je sicer navedeno, da je brezposelnost med v tujini rojenimi švedskimi državljani 3x večja, kot na Švedskem rojenimi. Recimo, da je resnična. Na mestu je vprašanje, ali tudi prišleki naredijo vse, da bi svojim otrokom omogočili tesno integracijo v novo družbo? Ali jim doma vsiljujejo islam? Patriarhat? Sirske / pakistanske / eritrejske vrednote in običaje? In jih s tem samodejno odrivajo na rob družbe?

tole se preberi (tudi c/o rava):

www.thelocal.se/disc...opic=51498

nisem hotel prej dati, da me ne bi kdo obtozeval da jemljem neverodostojne vire (forumski post), ampak je pa zanimivo.
Wow. 2 primera si našel. Švedov pa 8 mio. OK, 6-7 mio etničnih. Več nacionalistov najdem v svoji ulici, kot si jih ti privlekel na plano. Rape statistics pa govori o tisočih.

Evo, da izenačimo playground (pa ne v smislu tekmovanja, temveč da razumeš ekstremizem švedske enoumne politike):

www.youtube.com/watc...KSJY0c8QWw

www .youtube.com/watc...s4m-dDubjg

Tole sta izpovedi Bosanca in Somalke. Človek se vpraša, kaj se dogaja tam gor, če že imigranti izgubljajo upanje v to državo? Pa ne zaradi razlogov, kot jih npr. navaja bc. Švedska se bo sesula sama vase - ekstremno levičarstvo je povsem enako nevarno kot ekstremno desničarstvo, a ne vidi dejstva, da eno povzroča drugo, v obe smeri. Na koncu se tisti na sredi znajdemo v manjšini in emigriramo sami v Argentino, ZDA, Avstralijo, Kanado, kjerkoli nas pač sprejmejo. Frankl je jasno pokazal, da je ekstremist in se čudi, zakaj je ekstremno desničarstvo v porastu. Diagnoza: ******. (raje zakrijem, da ne bo spet kakšen admin kričal sovražni govor)

Vir linkov: eden of forumašev po ZS (če bo želel, bom objavil njegov nick)

PS: namesto, da tekmuješ v linkaštvu posameznih primerov ("svoje" sem objavil samo na prošnjo soforumaša in v kontekstu, sicer sem zaključil), podaj svoj pogled na prihodnost, ki čaka Švedsko, Nemčijo, Francijo, če gremo po njihovi poti, pa tudi nas

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen