Zasebnost
1 min
Kaj se dogaja po uvedbi novega prispevka, koliko ljudi ima zadržane zdravstvene pravice in morajo vse plačati iz žepa
7 min
Nemški izvozniki maja nekoliko bolj optimistični
39 min
Zakaj veter dviguje strehe in kako to preprečiti
1 ura
Kako poenostaviti upravljanje večoblačnih IKT-okolij (Oglas)
2 uri
Vrhunska briška vina na dobrodelni dražbi
3 ure
Direktorske limuzine postajajo eksotika 1
3 ure
O konkurenčnosti in razvoju slovenskih živilcev 1
3 ure
Prestižna poslovna priložnost v strogem središču Ljubljane, v poslovni stavbi SKB (OTP) (Oglas)
3 ure
Z digitalnimi dvojčki do boljšega upravljanja infrastrukture pametnih mest
3 ure
Velikokolesni skuter za skok iz cone avtomobilskega udobja
7 ur
German Business Outlook Improves as Economic Momentum Builds
7 ur
Najboljše junijske dražbe: stanovanja, zemljišča, pisarne, apartma v Šibeniku ...
13 ur
Energetski prehod: NGEN iz Žirovnice bo v Nemčiji gradil hranilnike energije za energetskega giganta Uniper
13 ur
Slovenija je v Alžiriji odprla veleposlaništvo, Sonatrach bo Geoplinu dobavljal več plina
14 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Kaj se skriva v milijardah, ki bodo šle za obnovo po poplavah 1
18 ur
Reforma JPP: julija vklapljamo nov sistem upravljanja potniškega prometa. Bo kaj bolje in kako bo ob navalih upokojencev?
18 ur
Eksperimenti z zdravstvom 6
19 ur
Davčne spremembe: popravki za peščico kadrov, višji vstopni prag v sistem DDV ... 2
19 ur
Moj obraz se bo postaral zelo počasi, napoveduje algoritem

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Popravila

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
[Servis] Tema: Popravila
[#253828] 27.05.08 10:35 · odgovor na: anon-9013 (#253577)
Odgovori   +    0

enfrice je napisal(a):
Tale Črt že spet grozi. Če bi kaj znal, mu ne bi bilo treba...

Enfrice.
Saj zna, samo za 61 ljudi se mu pač ne da jebati še s tem, kar razumem in mi je logično-čeprav je pa tudi res, da bi zadevo uporabljalo precej več ljudi, če bi delala tako kot je treba.

Bolj žalostno se mi zdi, da povsem dobronamerne predloge za še dodatno izboljšanje foruma očitno jemlje kot teženje, oteževanje,...

Sicer pa sedaj po najnovejših popravkih obveščanje dela daleč najbolje doslej in ne bom več težil s tem, bom pa vesel, če se bo vsaj čez kakšnih pet let dodala še ta pikica na i, ki še manjka.

Lp

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(