Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.929
Zadnja sprememba: najobj 24.06.2015 09:52
[kajulci]
>da je lahko potem vsak od njih (pravnikov) med navadnimi ljudmi videti tako zelo pameten in pomemben ...
Čuj, jaz tudi sodim med "navadne ljudi", pa zame niso pravniki čisto nič pomembni, so pa zelo butasti. Še karkoli so pravniki tolmačili (v normalnem življenju, ne v veljaškem), so mimo usekali, skratka pravniki nimajo za burek. Drugo so odvetniki, večina njih ima za burek, ampak morajo imeti interes. Sem pa tudi jaz opazila, da pravniki svoje neznanje skrivajo za kopico besed, ki jih zapakirajo v nerazumljive stavke, ker razumljivo lahko piše samo tisti, ki dejansko ve, o čem piše. Kar se mene tiče, bi moralo biti pravnikom dovoljeno samo sedeti v kakšnih zanikrnih pisarnicah in se ukvarjati z upravnimi zadevami, pravo pa naj prepustijo drugim (še ne vem, katerim:))

Samo tvoj prevod v Slovenščino je tudi za en lulek, ker je tut tvoj prevod taka klobasa, da se ne morem prerinit čez njo :)
... čuj, če zna kdo krajše in še vedno razumljivo napisat, da je Zakon o poslancih neustaven, ker so komunajzarski poslanci Janšata "prenehali" iz parlamenta in se on po sodni poti ni mogel branit, potem tistemu z veseljem ponujam možnost, da to tudi naredi ...

P.S.: lahko mi zameriš, ampak če me brezveze vlačiš za jezik, od mene dobiš, kar dobi vsak, ki me brezveze vlači za jezik ... jebiga, samo to mi še manjka, da se zdaj kdo pritoži na Ustavno sodišče, da so mu na totem forumu kršene njegove človekove pravice, ker ga ne obravnavam enakopravno ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(