Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

drugmirko sporočil: 1.301
Zadnja sprememba: drugmirko 02.03.2015 10:40
tudi jaz se ne spomnem, da bi kadarkoli v življenju za "redni letni servis" plačal več kot 200 evrov....običajni znesek je do sedaj znašal tam okrog 150. tudi takrat, ko so mi v sklopu rednega servisa menjali jermen, ne! sam, takrat so bli še tolarji, pa tudi spomnem se ne... bi se pa ziher, če bi mi "prbili" 200.000 sit..... tako daaaa.... al so Mileta lupli "ko majmun banano" (v kar dvomim) al pa cenjena novinarka nima blage veze o čem piše (kar je žal -bolj vrjetno :( )..... in kar na žalost postavlja članke tega časopisa v rahlo neprijeten kontekst:

- če so sposbni objavit članek s tako nevrjetnimi podatki oziroma, pisan s tako očitnim nepoznavanjem/nerazmevanjem teme o kateri se piše (kljub njeni vsakdanjosti in "nekompliciranosti"), kako naj jim človek zaupa, oziroma vrjame, kadar v svojih člankih pišejo, sodijo in celo presojajo o veliko kompleksnejših, nejasnejših in celo prikritih stvareh iz sfere gospodarstva in politike?!?

žalostno in nekredibilno.... ko se boste komentatorji naslednič vsajali čez kak senzacinalistični naslov in pisarijo pod njim, se spomnte "Miletovih 843 evrov" za " redni letni servis".... :(

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen